Stavebnice - lego od roka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 03.08.10 11:54
Stavebnice - lego od roka

Na dovolené jsem v hračkářství vidělat stavebnici, něco jako lego, ale velké díly, bylo to od roka a český výrobce. Říkala jsem si, že si musím zapamatovat název výrobce, ale samozřejmě jsem ho zapomněla. Nevíte, kdo to vyrábí?

Reakce:
Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 03.08.10 12:09

Nebyl to Jixin? Ten je dost podobný Legu Duplo. Ale nevím, jestli to jsou Češi :think:

barbaraF
Kecalka 297 příspěvků 03.08.10 12:23

ahoj já ted kupovala našemu malymu lego pro nejmenší z aukra jmenuje se junior taxi je to taky od roka naš malej má 17 měsícu a staví z toho a je spokojenej a já taky má to skoro 100 kostiček jde z toho poskládat i vláček. je super jsme spokojení.

mrazíček
Povídálka 44 příspěvků 03.08.10 12:43

no ja mam zas zkusenost, ze tak do tri let to maleho nezajimalo - jestli na to byl liny (coz on rad je) to nevim, ale moc si s tim nehral…

wapik
Závislačka 4326 příspěvků 03.08.10 12:47

My koupili Mega bloks, možná to máš na mysli. Jsou to takové velké kostky jako lego a je to od 1 roku.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 03.08.10 13:13

My máme houbu od Molto (to jsou Španělé)
http://www.molto.es/…producto.php?…
a má docela úspěch, už z toho umí stavět věže :dance:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 03.08.10 18:06

Díky všem za tipy. Už jsem to našla na netu, ale je to až od tří let, takže budu muset koupit něco jiného. Asi ty Mega bloks. Zkusím to a uvidím, jestli to bude malou už zajímat. Když tak to na chvíli schovám, ono se to nezkazí :palec:

mrazíček
Povídálka 44 příspěvků 03.08.10 20:07

jo, presne tak, schovej to…ja kdyz si maly s necim nehraje a je to proto, ze je na to jeste maly (nekdy to taky zkousim a nevyjde mi to) tak to schovam a dam mu to nekdy jindy - dvojita radost za jedny penize :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >