Stavebnice (?) Playmobil

246
5.11.08 20:07

Stavebnice (?) Playmobil

Prosím Vás, nemáte někdo zkušenost s těmito hračkami? Babička vybrala podle nějakého letáku, kde píšou, že je to stavebnice, já našla na netu spoustu variací, takže by se dalo dokupovat a dokupovat, vypadá to fakt dobře, jen se mi to zdá dost drahé a taky nechápu, co se tam sestavuje - že postavím kravičku k domečku?
Moc děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

354
5.11.08 21:14

Ahoj, dcerka asi rok zpátky dostala Playmobil s kódem 4456. Když to zadáš do vyhledávače, najde ti to, a budeš vědět, o čem píšu. :wink: Zajíčkům jdou vyměňovat hudební nástroje, ze stromku jdou vyndat ptáčci a vajíčka, je tam taky vyndavací aktovka. Dcerku (4r.) to moc nezaujalo, máme doma kupu Lega Duplo, ale rodina, od které to dostala si nemůže vynachválit, že si děti krásně vyhrají a nechtějí nic jiného, ale zase mají těch :,-( spoustu. Talže tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
5.11.08 21:24

Playmobil jsme po revovoluci vozili z německa, děsně jsme si s bráchou vyhráli…jestli pamatujete igráčky, tak tohle je něco podobnýho, teda lepšího, pochopitelně. mám to ve sklepě a těším se, až malej vyroste a budeme si hrát…
Sestavovalo se různě, třeba lidi se dávají na kolo, to jezdí, nebo se dávají do aut, kde jezdí, rukama drží volant, no fakt vymakaný (ale přeci jen doba pokročila, určitě je to zase o 100% lepší, ale už tenkrát to byla bomba) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
6.11.08 07:13

To mně přijde lepší lego. Auta, panáčci a zvířátka jsou tam taky a navíc se z něj dá postavit spoustu různých věcí. Cirkus z playmobilu je pořád jenom cirkus :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
6.11.08 10:03

Záleží pro jak staré dítě my doma máme jak Lego Duplo tak Playmobil a Lego vede jelikož se Viktorce lépe ovládá (má to od dvou let). Ten Playmobil mi příjde fakt titěrný a spíš tak od čtyř výše.
Ale u nás je panáčko mánie veliká tož byli na milost vzati i Playmobiláci. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
6.11.08 11:43

No my s s tím hráli určitě až tak po 10 roce…myslím, že to ocení až děti, co si fakt hrajou víc - jakože po:,–(í člověka na kolo a jedou do sousední vesnice, načerpají do auta benzín, utrhnou kytku a přinesou jí sousedce (to všechno se dá udělat). Náš dvouleťák by to leda rozdupal :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
6.11.08 14:33

Ahojky,
k vánocům budeme kupovat playmobile. Dcerka (v lednu 4 roky)miluje různé panáčky, zvířátka atd., lego máme doma, ale nic z toho nestaví, hraje si právě jen s panáčky, dělá zvířátkům bazén ap.. Tož pro nás lepší playmobile.
Andrea.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
6.11.08 14:35

ještě dodatek, na playmobilu je uvedeno od 4 let, takže pro 2 letý prcky fakt asi ne. Je tam spousta titěrnejch částic, je to vymakanější než lego, třeba k lodi jde dokoupit i podvodní motor…
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
6.11.08 15:05

Aha…no my máme 19ti měsíční holčičku, ale ze všeho nejvíc miluje hrát si se zvířátky, má taková ta umělohmotná, taky už hromadu a různé typy, kolikrát je pes větší než slon, ale to jí nevadí, vozí je v traktoru a v autobuse a tak, takže kdybychom jí koupili to se zvířátky, nejspíš by si s tím vyhrála. Malé dílky jí nevadí, nejí je ani je neničí, naopak ji baví, takže teoreticky by to pro ni bylo…Tak děkuju ještě jednou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
6.11.08 15:13

Jumi, děkuju za odkaz, tak už jsem se trochu zorientovala, oni dělají i Playmobil 123 pro děti od 18 měsíců, to asi nebude tak vymakané, ale zrovna je to to, co vybrala ta babička…No ale stejně pořád nevím:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47103
17.1.15 22:53

Dobrý den, neporadil by někdo, jak získat papírový katalog playmobil? Chtěla bych, aby si podle něj děti vybraly dárek k narozeninám. Na netu to není ono.
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
17.1.15 23:13

Napis si do nemecka nebo uk, poslou ti to. Mi jednou v te velke sade chybel jeden maly dilek, ale neslo bez neho postavit to hlavni.. napsala jsem jim do uk, popsala situaci a behem mesice jsem dilek mela :D bedna jak na vysavac a uvnitr dopis, katalog a soucaska centimetr na tri..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
17.1.15 23:50

@Majdina měli jsem nějaké věci od playmobilu. Ale mnohem lepší mi přišlo Lego duplo. Děti si s ním mnohem více hrály a hrají. Ten playmobil vyndají jednou za rok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
18.1.15 00:02

Na jejich webu se da objednat katalog, ale koukam, ze nemaji stranky pro ceskou republiku… (ziju jinde). tak jedine zkusit nejake velke hrackarstvi, kde playmobil prodavaji.
mi nedavno prisel jako promo v nejakem baliku, kdyz jsem objenavala z eshopu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
18.1.15 00:04
@Eveelin píše:
@Majdina měli jsem nějaké věci od playmobilu. Ale mnohem lepší mi přišlo Lego duplo. Děti si s ním mnohem více hrály a hrají. Ten playmobil vyndají jednou za rok…

Myslím, že po víc jak šesti letech už tahle odpoveď Majdině nebude nic platná :lol: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama