Výborná hračka :-)

31.10.08 11:28

výborná hračka :-)

Každá do znáte, dlouhé zimní večery, znuděné dítko, které si nechce samo hrát … atd.

Výborná zábava, teda na naší dceru to funguje úžasně (14 měs.) - moje stará peněžnka nacpaná starými telefoními kartami, občas nějaká vizitka. Jen vizitky se mi neosvědčily, mají ostré rohy a dají se snadno trhat. Ty telefoní karty jsou úžasné, mají obrázky, když s nimi hodí o plovoucí podlahu „vydají zvuk“ … Tak koho to ještě nenapadlo, směle do toho :-))

Vím, není to nic převratného, zkušené maminky to znají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
31.10.08 13:05

taky máme jeden tip. Když vařím dám Tomíkovi na hraní kyblík s těstovinama a různé opravdové plastové nádobí. Máte vidět jak vaří a je moooc hodnej. Fungovalo to i na Honzíka, jen je potřeba omezit hrací prostor a zakázat roznášení po bytě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
31.10.08 13:17

Taky jsme dřív měli jednu kuchyňskou „hračku“ - dvě misky, lžžíci a pytlík krup. Máťa si přesypával kroupy z jedné misky do druhé (jak to rachotilo, tak to se mu strašně líbilo) a vydrželo mu to hodně dlouho. No a kroupy, které skončily na zemi, jsem pak prostě vyluxovala :-)
Teď už je větší, pomáhá mi různě sypat mouky do misek apod., ale nejspokojenější je, když pečem z kynutýho nebo lineckýho těsta. Já mu kousek uloupnu, dostane váleček a formičky na cukroví a válet a vykrajovat tvary vydrží hodinu minimálně.
Jojo, kuchyně je bezedná truhla úžasných hraček (lis na česnek máme i na hraní ve vaně :-D

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
31.10.08 15:16

Když už jsme v té „kuchyni“ :lol: - dcerka si dost vyhrála s obyčejnými houbičkami na mytí nádobí. Nakoupili jsme několik balíků a hned bylo z čeho stavět, čím házet, atp. Nemohla se zranit, nemohla nic rozbít a hlavně bylo chvíli ticho! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
2.11.08 19:56

zrovna dneska jsem popadla jakousi krabici od čehosi, na její dno namalovala „plotýnky“, zepředu „čudlíky“, dala k tomu prckovi misku a lžičku a už vaří, už mi chodí dávat ochutnávat, už chodí do police v knihovně umývat nádobí v myčce, ...... ke štěstí stačí dětem naštěstí málo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
9.12.15 09:12

Ahoj zkušenější maminky :) porate mi prosím traktor/bagr pro syna, který u Vás přežil :) syn všechno rozebere, koupili jsme kovové, urval plastové části… který Traktor/bagr u Vás přežil?.) na trhu je mnoho variant, byla jsem i v hračkářství a vyhýbám se levným plastákum, co se rozpadnou po první zatezové zkousce.. siku jsme meli maly kovovy a nemá kola… malý má 2,5 a miluje traktory/bagry a urcite by pod stromeckem nesmel chybet, ale co koupit, aby to nebyly vyhozene penize? (uz jsem rozbitych vyhodila snad 5..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
9.12.15 09:23

@MarieOVMUC no, neporadím, ale syn dostane k Vánocům traktor, který je přímo určený k rozebírání a opětnému smontování :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
9.12.15 09:24

@MarieOVMUC My máme tenhle : http://www.luxury-world.cz/…dle-obrazku/ a i přes ty moje příšery je už 2 rokem ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
9.12.15 09:34

Máme taky tento co @klarushka a je super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
9.12.15 10:16
@MarieOVMUC píše:
Ahoj zkušenější maminky :) porate mi prosím traktor/bagr pro syna, který u Vás přežil :) syn všechno rozebere, koupili jsme kovové, urval plastové části… který Traktor/bagr u Vás přežil?.) na trhu je mnoho variant, byla jsem i v hračkářství a vyhýbám se levným plastákum, co se rozpadnou po první zatezové zkousce.. siku jsme meli maly kovovy a nemá kola… malý má 2,5 a miluje traktory/bagry a urcite by pod stromeckem nesmel chybet, ale co koupit, aby to nebyly vyhozene penize? (uz jsem rozbitych vyhodila snad 5..)

Najdi si Siku modely - metal. Je to kombinace kovu a plastu. Máme ho doma rok. Trochu se opotřebovala kabina, jak to sem tam spadlo ze stolu, ale má to takový úspěch a výdrž, že letos k Vánocům dostane dva další traktory a k tomu dva celokovové vleky. Kupujeme velikost 1:32.

Teď koukám, že rozebral i Siku. Tak to je dobrej terorista :mrgreen: Ty větší modely mi přijdou o dost pevnější. Ta kola jsou sice plastová, ale když ustojí při dopadu na zem váhu skoro půlkilového traktoru, tak by na to ten váš demolition prcek musel vzít asi kladivo, jinak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8615
9.12.15 12:53

Pro dvouletaky je neznicitelna rada Roadmax od Bruder: http://www.autabruder.cz/roadmax-a88 ;)
Mame bagr od 2 let dítěte (už 4 roky) a přežil vše, i venkovní zacházení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49237
9.12.15 12:55
@MarieOVMUC píše:
Ahoj zkušenější maminky :) porate mi prosím traktor/bagr pro syna, který u Vás přežil :) syn všechno rozebere, koupili jsme kovové, urval plastové části… který Traktor/bagr u Vás přežil?.) na trhu je mnoho variant, byla jsem i v hračkářství a vyhýbám se levným plastákum, co se rozpadnou po první zatezové zkousce.. siku jsme meli maly kovovy a nemá kola… malý má 2,5 a miluje traktory/bagry a urcite by pod stromeckem nesmel chybet, ale co koupit, aby to nebyly vyhozene penize? (uz jsem rozbitych vyhodila snad 5..)

bruder… dělají poctivá auta bagr atd přežila vše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49237
9.12.15 12:56
@Aliik píše:
Pro dvouletaky je neznicitelna rada Roadmax od Bruder: http://www.autabruder.cz/roadmax-a88 ;)
Mame bagr od 2 let dítěte (už 4 roky) a přežil vše, i venkovní zacházení ;)

jo mám stejnou zkušenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
9.12.15 19:45
@Etcetera78 píše:
@MarieOVMUC no, neporadím, ale syn dostane k Vánocům traktor, který je přímo určený k rozebírání a opětnému smontování :-D

to jsme meli, ale nas je na to jeste maly a uz ho nikdy neslozi:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
9.12.15 19:46
@Ijaa píše:
Najdi si Siku modely - metal. Je to kombinace kovu a plastu. Máme ho doma rok. Trochu se opotřebovala kabina, jak to sem tam spadlo ze stolu, ale má to takový úspěch a výdrž, že letos k Vánocům dostane dva další traktory a k tomu dva celokovové vleky. Kupujeme velikost 1:32.Teď koukám, že rozebral i Siku. Tak to je dobrej terorista :mrgreen: Ty větší modely mi přijdou o dost pevnější. Ta kola jsou sice plastová, ale když ustojí při dopadu na zem váhu skoro půlkilového traktoru, tak by na to ten váš demolition prcek musel vzít asi kladivo, jinak nevím.

siku urval platove casti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama