Stavění pindíka u dětí

62
21.3.16 11:38

Stavění pindíka u dětí

Diskutujeme tu s kamarádkou jestli má nějaký smysl, že malým klukům občas stojí nebo je to prostě jen to, že už je to připravené na dospělost.
Já mám takový pocit, že jsem někde četla, že to význam má, ale už nevím jaký. čístě plkací téma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3251
21.3.16 11:40

Smysl? to asi nema. Stejne jako nema smysl kdyz bezduvodne stoji dospelym chlapum:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
21.3.16 11:45
@Alyss1 píše:
Smysl? to asi nema. Stejne jako nema smysl kdyz bezduvodne stoji dospelym chlapum:)

No ty, ale přece jenom to občas potřebují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
21.3.16 11:49

No a jinak je to prostě orgán, co se prokrvuje. takže to že se někdy prokrví víc je třeba na „testování funkce“. a malí kluci ho taky jednou potřebovat budou:) orgánu je jedno, jestli hned večer neo za 20 let:):)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
21.3.16 11:51

Už v osmi měsících mají děti noční erekci, mám info od lékaře, nějak mi to vysvětloval, ale už si to nepamatuju. Vím, že jsem řešila u syna dobu, kdy se má přetahovat z hyg. důvodů předkožka a řekl, že se může sama trochu uvolnit kolem toho 8. měsíce a do tří let (i déle) se to obecně neřeší. Každopádně co se týká dospělých chlapů, to je snad jediný nesmysl, který na nich Pán Bůh stvořil. Ano, aby byly děti, to je třeba, ale pak to považuju za absolutní nesmysl. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
21.3.16 11:53

Co je nesmysl. Penis, nebo jen ta předkožka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
21.3.16 12:01

@nebo smysl? Erekce u deti je normalni uz v prenatalnim obdobi. Jde o prokrvovani toporivych telisek, je to prevence toho, aby v budoucnu mohly normalne fungovat. V tomhle veku to se sexualitou nema nic spolecneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
21.3.16 12:02

Je to důležité, protože pokud chlapecci nemají erekci, tak je problém v hormonech a je potřeba to vyšetřit a eventuálně léčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
21.3.16 12:03
@Madam-Owl píše:
@nebo smysl? Erekce u deti je normalni uz v prenatalnim obdobi. Jde o prokrvovani toporivych telisek, je to prevence toho, aby v budoucnu mohly normalne fungovat. V tomhle veku to se sexualitou nema nic spolecneho.

Myslíš, že by pak nefungovali, kdyby se pravidelně neprokrvovali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
21.3.16 12:04
@myskalucka píše:
Je to důležité, protože pokud chlapecci nemají erekci, tak je problém v hormonech a je potřeba to vyšetřit a eventuálně léčit.

To by mně teda nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
21.3.16 12:05

@nebo no logicky, kdyz se ti v tele neco neprokrvuje tak co se asi stane? :roll: kolik ti je, ze mas takovy hloupy otazky? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
21.3.16 12:07
@Madam-Owl píše:
@nebo no logicky, kdyz se ti v tele neco neprokrvuje tak co se asi stane? :roll: kolik ti je, ze mas takovy hloupy otazky? :mrgreen:

Logicky předpokládám, že krev tam musí být pořád. Buňka v teple odumíŕa během pár hodin. A nemám pocit, že když chlapeček nemá erekci každé tři hodiny, že by mu to pak nefungovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.3.16 12:08

Tak smysl.. Zase to nemůžeš brát z hlediska dnešních sexuálních hranic, kdy se u nás považuje sex za legální od 15 let. Dřív nějaký takový hranice vůbec nebyly. Samozřejmě neprovozovaly sex např. batolata, ale děti ve věku školáků už klidně běžně jo :nevim: Je to prostě, jak už tu padlo, orgán. Vagina je „funkční“ vlastně taky hned a i je malá dívka schopná cítit orgasmus. Je to prostě příroda.

• Nahlásit
  • Citovat
62
21.3.16 12:12
@Tunrida píše:
Tak smysl.. Zase to nemůžeš brát z hlediska dnešních sexuálních hranic, kdy se u nás považuje sex za legální od 15 let. Dřív nějaký takový hranice vůbec nebyly. Samozřejmě neprovozovaly sex např. batolata, ale děti ve věku školáků už klidně běžně jo :nevim: Je to prostě, jak už tu padlo, orgán. Vagina je „funkční“ vlastně taky hned a i je malá dívka schopná cítit orgasmus. Je to prostě příroda.

Já na to spíš koukala jako u té holky, že je „funkční“ po první menstruaci. Tak jsem si říkala, proč u kluka to není nějak podobně, že se prostě tělo probudí a začne mít funci navíc :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.3.16 12:25
@nebo píše:
Já na to spíš koukala jako u té holky, že je „funkční“ po první menstruaci. Tak jsem si říkala, proč u kluka to není nějak podobně, že se prostě tělo probudí a začne mít funci navíc :).

No jo, když my ženský jsme reprodukčně celkově časově omezený, takže se tomu to tělo musí přizpůsobit. Chlapi můžou od nevidím do nevidím :lol: Zase jsou omezený jinde no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama