Stavenice pro 2 letý dítě ne Duplo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 25.10.10 13:36
Stavenice pro 2 letý dítě ne Duplo

Chtěla bych koupit mému synovi nějakou stavebnici,ale ne Duplo.To už totiž máme.Jáká by byla ještě vhodná pro tento věk.Nechci ty Žaka.Ty jdou špatně oddělit od sebe a sou celkem ostrý. Díky..

Reakce:
saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 25.10.10 13:49

my dostali když byly starší cácoře 2 roky BLOK (výrobce SEVA). ne že by si s tím hned hrála, ale tátovi pomáhala:) pak jsme dokoupili BLOK FLORA a s tím se teď už celkem pohraje i 19měsíční mladší ségra - strká kytičky do zahrádky. větší děti si s tím vyhrajou určitě víc, ale i ten dvouleťák už si to může užít.

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 25.10.10 13:58

Je i kuličkodráha stavebnice?

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 13:58

Nevím, jestli je to přímo stavebnice a to, co si představuješ. Ale my máme doma velkou krabici plnou obyčejných dřevěných kostek různých tvarů, barev a velikostí. Malý si s nimi vyhraje :palec: Z těch dlouhých stavíme silnice, pak domečky a komíny. Nebo postavíme dřevěnou vláčkodráhu a přes ní z kostek jakoby most a mašinky jezdí pod ním :palec:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 25.10.10 14:58

a co tohle? není to teda přímo stavebnice ale mě to celkem zaujalo - http://www.modroocko.cz/…t--100ks.htm

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 25.10.10 21:21

Naše děcka milujou krom Dupla ještě Geomag. Malej to dostal ve dvou letech a ve třech se dokupovaly další dvě krabice. :lol:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 25.10.10 21:22

A k Duplu jsme taky teda dokupovali už několik krabic. I zvířátka nebo auta, fakt je to baví a dá se toho postavit mnohem víc.

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 26.10.10 13:39

Tu stavebnici Geomag vůbec neznám.Koukala jsem na to teď na netu a přijde mi to pro větší děti.Je to opravdu pro 2 letýho kluka dobrá věc? Jakou máte?

Mahja
Závislačka 4737 příspěvků 26.10.10 13:41
Panuška píše:
a co tohle? není to teda přímo stavebnice ale mě to celkem zaujalo - http://www.modroocko.cz/…t--100ks.htm

Ježiškote :-), něco podobného jsme měli ve školce…byly to akorát čtverečky. :palec:

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 26.10.10 13:44

Taky jsem si říkala,že jsem to někde viděla.Akorát jsem nevěděla kde.Už vím.Školka.

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 26.10.10 21:51

Malej si s tím ve dvou hrál a malá má o to zájem tak od roku a půl. Vyloženě stavěl tak od dvou a půl. Ale hodně si s tím vyhrají i tatínci. :-)
Existuje i verze pro mrňata, my máme tu normální. Koupili jsme 20 ks ve dvou letech (12 magnetů a 8 kuliček) a ve třech jsme dokupovali dvě velké krabice a takové výplně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >