Stehování do Roudnice nad Labem

27
23.2.16 10:03

Stehovani do Roudnice nad Labem

Ahoj holky, budeme se stehovat z Prahy do Roudnice nad Labem, a samozrejme mam hodne otazek:) Pediatr? Skolka? atd. atd. atd.:)

Zatim jsem nasla skolky Kyticka a Pisnicka? Mate zkusenosti? Kterou byste poradili?

Pediatry: Prochazkova, Buskova, Sarkadyova? Hledala jsem na znamylekar.cz, ale tam bohuzel moc informace neni…

Budu MOOOOOC vdecna za jakoukoliv radu! A predem se omlouvam za gramaticke chyby, jsem z Litevska, a s ceskou gramatikou jen zacinam kamaradit:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

440
23.2.16 10:13

Školku vyberte podle bydliště, zrovna Kytička je na Bezděkově /to je okrajová čtvrť/.
Doktorky - dobrá je Procházková, to mám z vlastní zkušenosti a na Buškovou jsem slyšela taky chválu, Šarkádyová je už po smrti. Vyber si dr z těchto dvou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
23.2.16 10:21

Co se týká pediatra, tak my jsme spokojeni s pani doktorkou Chaloupkovou . Kromě jejího přístupu mi vyhovuje i to, že se tam prakticky nečeká. Nebo jsem to teda nezažila :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
23.2.16 10:21

Jj…my máme Buškovou a je super. A školky-no nevím. Na písničku sem slyšela hodně negativa. V pastelce tak půl na půl. Školek je tady dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.2.16 10:57

Diky za takovou rychlou odpoved! Takze budeme na okraji mesta, tym nam ta kyticka vyhovuje:)Nevedela jsem o Sarkadyove:( Tak budu vybirat taky podle bydliste asi.. Jeste jednou dekuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.2.16 10:58

Diky moc! Ano, to je moooc dobra vec, kdyz nemusis cekat vic casu nez pak trva prohlidka:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.2.16 10:59

Dekuji! Podle znamylekar. cz vypada ze na stejne adrese driv byl nejaky pan doktor, ale ten uz tam asi neni? Prave na nej bylo hodne pozitiv. hodnoceni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
23.2.16 12:04

Jestli myslíš adresu dr. Buškové, tak tam byl její otec dr. Hingar a ten je už v důchodu. Jestli budete bydlet na tom Bezděkově, tak tam bohužel dětský doktor není. Nejblíž bude asi dr. Procházková.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.2.16 12:13

Ano ano, dr. Hingar, takze na tom znamem lekari uz je fakt stara informace:)tak doufam ze ta Prochazkova jeste priima nove pacienty! Diky moc! Jinak se uz tesim na nove misto, prestoze pro mne to bude zase velka zmena ale urcite se prispusobim!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
23.2.16 12:30

Pan doktor Hingar, ordinuje dva dny v týdnu. Jinak jeho dcera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6731
23.2.16 12:34

@Milisenta Jééé, to jste si nevybrali špatný město. Roudnice je docela fajn, slavný majitel zámku, děje se tam dost akcí na které může jít celá rodina, krásné výlety po okolí (v zimě dejte Boreč) S doktorama neporadím, se školou taky ne, ale bude Vám tam prima!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.2.16 12:42

Diky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.2.16 12:46
@Premek_Orac píše:
@Milisenta Jééé, to jste si nevybrali špatný město. Roudnice je docela fajn, slavný majitel zámku, děje se tam dost akcí na které může jít celá rodina, krásné výlety po okolí (v zimě dejte Boreč) S doktorama neporadím, se školou taky ne, ale bude Vám tam prima!

Dekuji! Slyseli jsme ze fakt je hodne veci jak v Roudnici tak i kolem, a hlavne se moc tesim na cerstvy vzduh a klid:)A kdyz si najdu nejakou krasnou kavarnu (protoze uplne ujizdim na kave), tak budu uplne potesena:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.2.16 12:47

Ahoj, v Roudnici sice žádného známého nemám… ale pokud bys potřebovala tip na nějaké stěhováky, tak jsou dobří kluci z Tavočeru :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
27.2.16 08:27

@MASHIN Ahoj, tak to jsi hodna!:)Budu vdecna za nejaky kontakt na nej. Taky jses ‚nova obcanka‘ v Roudnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama