Stěhuji se do Tábora a hledám kamarádku.

198
8.11.20 14:24

Stěhování do Tábora - kamarádka

Ahoj holky, jelikož bylo dost témat již starých, tak jsem založila nové…

V cca březnu se stěhuji s přítelem do Tábora, bohužel v Táboře vůbec nikoho neznáme, tak kdyby se tu našla případná kamarádka, budu moc ráda.

Moje záliby jsou - vaření, péče o domácnost, mám ráda humor, ráda si koupím něco hezkého na sebe, asi jako každá ženská, jsem ve znamení rak, takže takový domácí typ, ale samozřejmě ráda zajdu i ven na procházku a tak :)) Je mi 32 a stěhujeme se z Prahy.

Budu ráda, když se někdo případně ozve :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
549
8.11.20 14:33

Ahoj, jé to je škoda, já se před nedávnem z Tábora odstěhovala. Nebydlela jsem tam dlouho, ale město je to vážně krásné. Strašně rádi jsme s prckem chodili do botanické zahrady(měla jsem tam i brigádu a mohla chodit s prckem), procházky kolem Jordánu jsou také moc fajn a o starém městě nemluvím. Tak ať se ti tam líbí a nějaká maminka se určitě na pokec a prochajdu taky najde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
8.11.20 22:08

Ahoj, já jsem z Tábora, je mi taky 32 a jsem taky rak :D Máš nějaké děti? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
10.11.20 11:52

@Mauša5218 Ahoj, moc děkuji za milou zprávu a ať se Ti daří! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
10.11.20 11:53

@Airika Tak to je náhoda!! :)) Pokud vše bude v pořádku, tak teprve děti mít budu, jak jsi na tom s dětmi ty? :)) Každopádně pár rad od případné zkušené kamarádky se myslím hodí vždy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18692
10.11.20 12:55
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 13:08

Ahoj holky klidně se ráda přidám, nejsem prima z Tábora :) ale ráda se přidám :) i když už jsem tu kdysi jednu kamarádku našla :) mě je tedy 25…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
10.11.20 20:02

@Sluníčko1511 Já taky nejsem přímo z Tábora, ale bydlím ctvrt hodinky od Tábora. Jezdím tam ale denně do práce.

@Bajina.P tak to já mám děti už dvě :mrgreen: ale nevím, jestli jsem na nějaké rady ideální člověk :D kolikrát vymýšlím různé strategie a nic mi ve výchově nefunguje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
10.11.20 20:06
@Sluníčko1511 píše:
Ahoj holky klidně se ráda přidám, nejsem prima z Tábora :) ale ráda se přidám :) i když už jsem tu kdysi jednu kamarádku našla :) mě je tedy 25…

Super a odkud jsi? :)) Jezdíš do Tábora do práce? :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
10.11.20 20:07

@Airika :D to mě pobavilo :))) Tak zase to může být pro mne zajímavá zkušenost :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
10.11.20 20:07

@Káťa19 Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 20:45

@Airika @Bajina.P spíš k lékaři 😁 jsem na mateřské a z Milevska :) a když zrovna není Corona tak na výlet či nákupy :) protože sám strašně rád cestuje vlakem tak alespoň 2× měsíčně jezdíme do Tábora :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama