Stěhujeme se k Jičínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Larissa97
Povídálka 24 příspěvků 06.10.17 13:51
Stěhujeme se k Jičínu

Dobrý den všem, stěhujeme se z Prahy k Jičínu, konkrétně do Úbislavic, za Jičín směr Nová Paka. Můžete mi prosím maminky poradit nějakého dětského lékaře, dospěláckého, gynekologa, kam se prosím chodíte stříhat a máte prosím zkušenosti se školičkou Pastelka v Jičíně???
Moc děkuji všem, budeme hledat všechny služby nově, tak bych velmi ráda přivítala nějaké doporučení.
Moc děkuji
 Monika

Reklama

Reklama

Reakce:

ŠárkaPu
Stálice 78 příspěvků 06.10.17 14:09

Ahojky, já jsem z Jičína. Prosím tě tak já Dr svého mám Mudr. Zachovala, je fakt dobrý, dost chválený a fakt na něho nemůžu říct ani slovo, díky jeho včasnému stanovení mé diagnózy mi pan doktor zachránil život. A pokud vím tak bere nové pacienty. Na gynekologii chodím do Gyntia k Mudr Hepovi, je tam více doktorů, takže si můžeš vybrat, ale jsem se svým moc spokojená. No a dětskou doktorku máme Mudr. Chvalinovou, někdo jí chválí, někdo ne, ale já jsem u obou dětí s ní spokojená, vždy jednala s rozvahou a nic neuspěchala. S kadeřnicí neporadím, doteď jsem nenašla svou, která by mi vyhovala. No a s Pastelkou nemám zkušenosti. Tak ať se ti tu u nás líbí! :mavam:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 06.10.17 15:54

Ahoj, před nedávnem jsme se „museli“ z Jičína hnout. Takže gynekolog rozhodně Antonín Gregor, k tomu jezdím pořád a jezdila jsem i z Prahy :D. Dospělý praktický lékař MUdr. Fraňková, Mudr. Veldová - nevím, jestli berou nové pacienty. Dětskou jsme měli Chvalinovou, nejlepší doktorka v životě a pak hodně dobrá je Cyranyová a ve Valdicích jsou dvě super, ale to už je pro vás trochu bokem.
S Pastelkou mám výborné zkušenosti.
Je tam hezky…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zklamaná zákaznice? Už nikdy. Ukážeme, jak předejít hororovým nákupům

Nemilá překvapení při nakupování zažil asi každý z nás. Rozlepenou podrážku... číst dále >

Bartošová, Bělobrádková a Babišová: Své manžely v politice podporujeme

Bez podpory své partnerky žádný politik dlouhodobě neuspěje. Kdo stojí po... číst dále >

Reklama