Stejná čísla v datu

Anonymní
28.4.17 09:23

Stejná čísla v datu

Myslíte si, že není náhoda když někdo zemře a čísla v datu úmrtí jsou stejná jako čísla datu narození jeho blízkých ke kterým se třeba né vždy choval hezky? Myslíte, že v tom může být nějaká symbolika?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.4.17 09:24

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
28.4.17 09:26

Tak to je zvláštní, ale řekla bych že asi ne, i když je to velká náhoda teda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
28.4.17 09:27

Ne. Vzhledem k tomu, že je pouze 10 číslic, je velká pravděpodobnost, že se objeví v nějakém datu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
28.4.17 09:34

Tak záleží, jak velká náhoda. NA něco mezi nebem a zemí věřím, ale zrovna v tomto případě si může najít kdokoliv cokoliv :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14385
28.4.17 09:40

Myslis jako kdyz nekdo zemre treba na narozeniny nekoho pribuznyho? Ja v tom moc spojitost nevidim, proste nahoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.17 09:42

Asi tedy náhoda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
49138
28.4.17 10:20

Je šance 1:365, to při počtu zemřelých lidí a počtu lidí v jejich okolí není nijak malá šance :) A jinak - někdo někde někdy stanovil, že se bude počítat zrovna v desítkové soustavě a že náš kalendář bude rozdělen zrovna tak, jak je teď. Dle jiného kalendáře (a že jich je…) by tam žádná shoda nejspíš nebyla. Ale zas by byla jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:33

Hele, já bych ti řekla, že to je náhoda, ale kdoví :nevim: Nás celý vztah s manželem doprovází jedna kombinace čísel, nijak jsme to nikdy nuceně neřešili, ale vychází nám to úplně náhodou vždycky. :nevim: Akorát teda datum svatby jsme domluvili taky na tohle číslo, nemohli jsme si pomoct :lol: Ale dokonce i dcerka se narodila v den s tímto číslem. Měla jsem termín o 10 dní později, den před tím datem jsme se tomu smáli, že to by byla náhoda, kdyby se narodila zítra. A ona se fakt narodila hned ráno toho data 8o :mrgreen: Takže možný je všechno :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:36

@Kočičí duše my takhle mame s manželem oba narozeniny 23. a svátek 29. :D všimla jsem si toho az po čase. Je to docela milé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.4.17 11:36

Právě si také myslím, že možné je všechno. Podle mě nic není náhoda a všechno má nějaký smysl. Samozřekmně neberu nikomu, když na náhody věří.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.4.17 11:46

Omlouvám se za anonymitu… já si myslím, že na tom něco je. Zemřel mi tříletý syn 24. 2. a za pár měsíců jsem se seznámila se svým současným manželem, který má ten den narozeniny…

• Nahlásit
  • Citovat
658
29.4.17 21:21

Anonymní, mám husinu! Také na to věřím, jako by ti syn dal najevo to je ten pravý, co s tebou bude místo mě.

Příspěvek upraven 29.04.17 v 22:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9578
29.4.17 21:26

@Tichošlápek My máme 23 narozeniny dokonce tři. Manžel, já i dcera. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
29.4.17 21:27
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonymitu… já si myslím, že na tom něco je. Zemřel mi tříletý syn 24. 2. a za pár měsíců jsem se seznámila se svým současným manželem, který má ten den narozeniny…
:hug: :hug: at je to ten pravý :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama