Štípání a svědění u poševního vchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.16 07:49
Štípání a svědění u poševního vchodu

Ahojte, asi ve středu mě večer začalo stipat u posevniho vchodu a trošku hned nazacatku uvnitř. Ve čtvrtek se mi tam nevím jak to popsat, vytvořilo cosi co bych prirovnala k mini stydkemu pysku. Pořád mluvím o vchodu do pochvy, ze strany blíže ke konečníku. Po obou stranách. A to cosi děsně štípe. Z jedné strany už je to zase skoro pryč, ale na té druhé to stále je. Jako vydržet se to dá v pohodě, ale nenapadá vás někoho co by to mohlo být? Dekuju a prosím omluvte anonimitu, je to hodně osobní pro mě. :mavam:

Reakce:
Heivka
Závislačka 4248 příspěvků 30.04.16 07:58

Genitální herpes? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.16 08:19

Nemá to charakter puchyrku.

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 30.04.16 09:51
@Anonymní píše:
Ahojte, asi ve středu mě večer začalo stipat u posevniho vchodu a trošku hned nazacatku uvnitř. Ve čtvrtek se mi tam nevím jak to popsat, vytvořilo cosi co bych prirovnala k mini stydkemu pysku. Pořád mluvím o vchodu do pochvy, ze strany blíže ke konečníku. Po obou stranách. A to cosi děsně štípe. Z jedné strany už je to zase skoro pryč, ale na té druhé to stále je. Jako vydržet se to dá v pohodě, ale nenapadá vás někoho co by to mohlo být? Dekuju a prosím omluvte anonimitu, je to hodně osobní pro mě. :mavam:

Objednala ses na gynekologii?

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 30.04.16 11:17

Kondylomata? :nevim: vygoogli si obrázky a uvidíš, co to může být

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.16 13:32

@KiwiT ne, zasla bych si tam uz v tydnu, ale on tam nebyl a pristi tyden mam mit menstruaci..

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 30.04.16 13:54
@Anonymní píše:
@KiwiT ne, zasla bych si tam uz v tydnu, ale on tam nebyl a pristi tyden mam mit menstruaci..

Možná bych si vzala tampon/kalíšek a šla to ukázat, pokud je to jen venku. Aby se s tebou kdyžtak domluvili na nějakých dalších krocích.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 30.04.16 14:23

Běžte k lékaři. A do té doby nesouložte, nebo rozhodně ne bez kondomu.

Peťulky
Nováček 1 příspěvek 30.04.16 15:57
opar

Jak to popisuješ, tak mi to přijde jako opar. Určitě to ovšem nezanedbej a jdi co nejdříve k doktorovi. Tyto věci se musí řešit okamžitě. Já jsem mývala s opary obecně problém a bylo to primárně reakce těla na špatnou imunitu. Jak nad tím teď přemýšlím, tak určitě bys nic nezkazila, když bys začala léčbu s wobenzymem. Poraď se s lékařem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.16 00:56

Opravdu myslíte že by to mohl být opar? Nepřijde mi to tak podle toho co jsem četla. Samozřejmě teď spolu nespime, ani si to nedovedu představit, ovšem dnes už je to značně lepší. Na jedné straně to zmizelo úplně a na druhé je to menší. Vypadá to fakt jako by se malý stydky pysk vytvořil ještě dál a teď mizí zase. Díky za reakce

Váš příspěvek
Reklama