Štítná žláza - přecitlivělost

20.8.15 22:28

Štítná žláza - přecitlivělost

Ahoj holky. Bude mi 17 let a od 9 mam problémy se štítnou žlázou (hypofunkce). Brala jsem celou dobu letrox 25, 50 nebo i jednu dobu 75 a cítila jsem se po něm hrozně. Bolesti nohou, nadměrné pocení, velké změny tělesné hmotnosti…Rozhodla jsem se zkusit homeopatii, kterou semnou rodiče praktikovali od útlého dětství. Teď to bude 5 měsíc od postupného vysazování. Poslední měsíc jsem velmi přecitlivělá, a ani se mi nedostavila ovulace, kterou pozoruji pravidelně. Tak by mě zajímalo jestli s tím někdo z Vás nemá podobné zkušenosti. Moc děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1129
20.8.15 22:37
@Anonym99 píše:
Ahoj holky. Bude mi 17 let a od 9 mam problémy se štítnou žlázou (hypofunkce). Brala jsem celou dobu letrox 25, 50 nebo i jednu dobu 75 a cítila jsem se po něm hrozně. Bolesti nohou, nadměrné pocení, velké změny tělesné hmotnosti…Rozhodla jsem se zkusit homeopatii, kterou semnou rodiče praktikovali od útlého dětství. Teď to bude 5 měsíc od postupného vysazování. Poslední měsíc jsem velmi přecitlivělá, a ani se mi nedostavila ovulace, kterou pozoruji pravidelně. Tak by mě zajímalo jestli s tím někdo z Vás nemá podobné zkušenosti. Moc děkuji za odpovědi :)

A co na to Tvuj endokrinolog? Myslim ze je to velmi spatne rozhodnuti, pokud Ti chybi hormon stitne zlazy
silne mi to pripomina pripad rodicu jejichz syn, tezky diabetik, byl rodici odstaven z inzulinu…a lecen homeopatii…zemrel
proti homeo..nic nemam…ale ne vzdy ji lze aplikovat zcela na misto klasicke lecby…sama uzivam leky na hypofunkci od 7 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verinka13
20.8.15 22:42

Já se taky léčím s hypofunkcí a doktor mi zkusil vysadit léky, co to udělá..nová doktorka se nestačila divit. :( Takže: zajdi si na odběr krve- jaké máš TSH, najdi si dobrého endokrinologa a nezkoušej si sama nic vysazovat. To, žes ty léky vysadila, ti podle mě rozhodilo i cyklus, stalo se mi to po tom vysazení taky.

• Nahlásit
  • Citovat
20.8.15 22:59

Ono těžko radit. zkus čínskou medicínu, pokud ti funguje alternativa, tak dobrý. pokud jsi schopná fungovat a nemáš větší problémy tak fajn, mě řekli, že pokud nemám problémy, není třeba nic brát..ale nejprve mě jeden doktor nasadil letrox na poměrně zdravou štítnou žlázu - jen autoimunita a bušilo mi strašně srdce, arytmie a šílený krvácení z nosu - proudy krve. prostě mi z toho udělal hyperfunkci. a uplně nejvíc mě vytočilo, že mě na to dopředu neupozornil, prý to berte, nemá to žádné vedlejší účinky.. samozřejmě to nepřišlo hned ale po nějaký době, tak mi nedošlo, že to je z toho prášku, protože jsem měla za to, že to nic nedělá a pustila jsem to z hlavy. Málem jsem umřela, brát to ještě měsíc, tak je po mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 23:07

Hypofunkce je soubor příznaků, pokud je nepocituješ, tolik ti hormony možná nechybí. nevím, co je přecitlivělost a jestli ti opravdu zmizela ovulace. ale pokud ti po letroxu buší srdce a máš příznaky hyperfunkce, pak máš asi špatné dávkování nebo léky třeba ani nepotřebuješ, ale co já vím… doporučuji ted při vysazení zajít za doktorem, vyhledat si, který je nejlepší v oboru a toho vyhledat at ti ted nabere testy a prohlédne. Nespoléhej na jednoho!!! nikdy nedělej tu chybu, nebo si špatnou celoživotní léčbou můžeš oddělávat tělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
21.8.15 06:51

@Anonym99 Vymizení ovulace a nepravidelná nebo žádná menstruace patří k hypofunkci. Najdi si jiného endokrinologa, pokud ti ten předešlý nevyhovoval. Vynechávání léků a spolehání na homeopatii, pokud máš špatnou hladinu hormonu, je nejlepší cesta pod kudlu.

@dethak69 Jo, najít dobrého endokrinologa, zvlášť mimo Prahu, je dneska umění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama