Reklama

Stolice - změna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

regy
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 01.06.10 12:53
stolice

Chtěla bych poprosit kdo má zkušenosti s tímto. Moje holčička (je ji skoro rok) má už týden takovou žluto.zelenou řidkou stolici, silně zapáchající, fakt nepříjemně. Má ji třeba i 4× za den a někdy i v noci. Dokonce ji to kolikrát i přeteče na oblečení…Jinak je vpořádku, ale pohoršila se s jídlem, hlavně s obědama, moc nechce jíst. Řikám si jestli to není zubama, má horní patro celé nateklé, nevím no. Začínám se trochu bát.

Reklama

Reakce:

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 01.06.10 13:03

tak mi teď máme něco podobného…přesně jak popisuješ…taky jsem se pohoršili s jídlem,stolice taky tak nějak a do toho stoličky…akorád je nám o pár měsíců víc…asi to budou ty zoubky,mi jsme celkově umrčeni a prstíky máme pořád v pusině…sama občas tápu… :-?

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 01.06.10 13:05

Jestli tě to znepokojuje, tak zavolej doktorce. Anežka mívala častější a ridší stolici taky, když jí rostly zuby. Že bude zoubek, jsem poznala většinou pár dní dopředu tak, že byla hrozně opruzená, ač jsem neměnila značku plenek ani krému. Ale samozřejmě to zoubkama být nemusí.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 01.06.10 13:13

Malej to měl asi 2×. První den i s teplotkou, jednou i s blinkáním. Vydedukovala jsem z toho střevní chřipku.

Dávala jsem mu Smectu nebo Enterol a týden jsem ho držela na dietě: suchý rohlíky, vařená mrkev s rýží, později jablíčko, banán apod. Hlavně vynechat UM a mléčné výrobky. Jak jsem s dietou polevila (po 3 dnech), tak se mu to zase zhoršilo, takže fakt vydržet s tou dietou (vynechat jablko, banán, zůstat u rohlíků, mrkve a rýže). Místo UM jsem dávala do flašky nemléčnou rýžovou kaši (s trochou frutapury, aby to pil). Nakonec to trvalo myslím skoro 10 dní.

Nejsem doktor, takže to u vás může být i něco jiného. Já poprvé k doktorce šla po 2 dnech. Podruhé vůbec, protože mi to přišlo stejný a věděla jsem, co mám dávat.

regy
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 01.06.10 13:19

Rýži s mrkví do ní nedostanu, jenom to vidí a už má dost :-(
Když jsem ji večer udělala místo mléka rýžový vývar a do toho trochu glukopuru, tak taky nic. Tak jsem z toho vývaru (to mi poradila sestřička od doktorky) udělala mléko, a to pila.
Já fakt nevím no, do ní je těžko teď něco dostat, určitě zhubla, když oběd nechce.
A ta nemléčná kaše se dělá z čeho? To se smíchá ten prášek s čím?

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 01.06.10 13:44

Já kupovala Hami Nemléčná rýžová kaše. Dávala jsem rozpustit do vody.

Jinak malej je jedlík, takže s nejedlíkem neporadím.. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >