Stolice u měsíční dcery

109
27.8.20 15:54

Stolice u měsíční dcery

Dobrý den ve spolek,
slečny, dámy, paní, mám na Vás prosbu. ???? možná tu už podobná diskuze je, ale vždyť to znáte.
Kamaradka má měsíční dceru, kojená byla prvních 14 dni, poté na UM, nejprve Nutrilon 1, a od včerejška vecera kendamil 1, je možné aby měla takovou stolici, viz foto? Omlouvám se za to foto, ale nedokážu to popsat, stolice je pry spíše vodová. Nebo je něco špatně, já nemohu soudit, mám dceru 11m kojenou s ABKM, tak vůbec nevím jak to je UM.. budu rada, za každou Vaši radu, postřeh????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
485
27.8.20 17:18

Tohle mi nepřijde jako normální stolice, můj malý měl kašovitou hmotu, tmavší. Určitě takhle malému miminku dobře nedělá změna, ještě je všemu 3 krát od doby co se narodila. Malý měl Nutrilon (kojení nešlo) tak do 5 měsíce a pak po poradě s doktorkou Sunar, seděl mu víc a nebolelo ho tolik bříško. Vzhledem k tomu, že dítě má každou chvíli jinou baštu, bych řekla že je klidně možné, že průjem má z toho. Samozřejmě bych pro klid zavolala doktorce a šla se poradit. Doktor chce většinou kakání v plence přinést, aby se podíval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
27.8.20 17:25
@Kvačka1012 píše:
Dobrý den ve spolek,
slečny, dámy, paní, mám na Vás prosbu. ???? možná tu už podobná diskuze je, ale vždyť to znáte.
Kamaradka má měsíční dceru, kojená byla prvních 14 dni, poté na UM, nejprve Nutrilon 1, a od včerejška vecera kendamil 1, je možné aby měla takovou stolici, viz foto? Omlouvám se za to foto, ale nedokážu to popsat, stolice je pry spíše vodová. Nebo je něco špatně, já nemohu soudit, mám dceru 11m kojenou s ABKM, tak vůbec nevím jak to je UM.. budu rada, za každou Vaši radu, postřeh????

Zapomněla jsem dodat, ze mala od porodnice pláče 24/7, nejprve to podle doktoru bylo, z má hlad, proto UM, protože nebyla schopna vypít MM..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
27.8.20 17:26

@Mauša5218
Děkuji, k Dr určitě volat Bude zítra ráno.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
27.8.20 20:51

Určitě by mamina měla používat jeden druh mlíčka, jednak aby si malá navykla a taky proto, aby viděla jestli jí sedí. Jestli malinká pláče, je dost možné, že jí bříško opravdu bolí (nedivila bych se). Malému na bolest bříška pomáhal Pupík a Espumisan. Ten Pupík masírovat proti směru hodinových ručiček. A je neklidná? Kroutí se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
27.8.20 21:16

Masíruji při každém prebalovani, davaj espumisan, biogaiu.. ano kroutí se a i se propíná,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
27.8.20 22:26

Tak to vážně jsou prdíky, můj malý se taky propínal a kroutil. To bude tou změnou, tak hlavně ať je jí líp :srdce: Nám pomáhalo i cvičení, jako když slapeš na kole, nebo jemně kolínka k bříšku, ale to určitě také znáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
27.8.20 22:44

@Mauša5218
Ale ona to takhle má od té doby co došly domu z porodnice.. jo cvičení jsem radila. Já tohle bohužel neznám, tak jsem nevěděla co poradit, a jestli je stolice změnou mleka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
28.8.20 00:09

No, řekla bych, že určitě může. Uvidí co řekne pediatr, ale je lepší tyhle věci nepodceňovat a poradit se s odborníkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama