Strach v těhotenství, úzkost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
softice
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.11.14 18:18
Strach v těhotenství, úzkost.

Ahoj holky, dnes jsem 23tt a jak jsem si myslela a také mi každej říkal že po 3 měsíci těhotenství mě přejde strach o mimi že má VVV tak mi přijde toto období mnohem horší a stresující! Čím víc mimi cítím, je větší a víc mi roste bříško mám o naše mimi mnohem větší strach! Je to normální a nebo jsem jen přecitlivělá?
Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 18:20

@softice je to normalni a jsi precitlivela…holt clovek s temi informacemi co ma dost blbe naklada,,stresuji ho…

softice
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.11.14 18:25

@KackDoup No jsem prvorodička a takže je vše pro mě nové, miminko je zdravé a já také ale když občas čtu na internetu nebo přímo tady na emiminu co se komu stalo a tak tak mě to stresuje. :?

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 18:27

@softice budes i muset porucit a necist! ja to :hug: :kytka: moc dobre znam!!!

softice
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.11.14 18:30

@KackaDoup Tak moc děkuji za tvůj názor! A ty jsi také těhotná? ;)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 18:36

@softice momentalne ne ;)

polic001
Kecalka 330 příspěvků 27.11.14 18:36

Ahoj, taky to znám. Někdy si říkám, že když nebyl internet, bylo to v něčem lepší. Kolikrát by mě nenapadlo, co všechno se může stát, dokud jsem na to tady na diskuzích nenarazila. Ale nějak si nemůžu poručit a nečíst :) no, ale budemem to muset prostě vydržet :nevim:

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 27.11.14 18:38

@softice Doporučuji NEČÍST negativní příběhy a podobně. Taky jsem to dělala při prvním těhotenství.. a pak se jen nervovala. Teď jsem těhotná podruhé, a nepřečetla jsem jediný negativní deníček se špatným koncem a podobně..

plaminek
Kecalka 301 příspěvků 27.11.14 18:40

Ahoj

Neboj :hug:,píšeš že miminko a ty taky jste zdraví, nemáš se čeho bát, je to krásný pocit když v tobě roste malí človíček.

softice
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.11.14 18:40

@polic001 Ahoj,také mě po tom čtení nebo vyprávění od známých (kteří si snad myslí že mě tím uklidňují) jsem ještě víc ve stresu! A pak když půl dne mimi necítím hnedka si říkám snad je všechno v pořádku! Jsem asi šáhlá :nevim:

softice
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.11.14 18:43

Občas když na hlavní stránce něco vidím a praští mě to do očí tak jsem fakt v šoku, no budu si to muset zakázat a myslet na to že jsme zdravý a nestresovat se! A je to krásný pocit cítit jak naše holčička má cím dál větší sílu a jak krásně roste :srdce:

polic001
Kecalka 330 příspěvků 27.11.14 18:43

Já jsem dneska byla na kontrole u doktora a vše je v pořádku, tak jsem si předsevzala, že taky už nic takovýho číst nebudu, protože jsem teď pěkně v klidu a nemíním mít zase nervy :) jinak máte pravdu, je to fakt krásný cítit to malý…a pohyby cítím taky různě, někdy mě šťouchá celý den, jindy jen párkrát. Asi to má taky jako my, prostě některý den je víc lenivej než jindy :lol:

softice
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.11.14 18:46

@polic001 Jojo s těma pohybama to taky tak mám a abych se uklidnila říkám si že dnes je mimi víc onavené a někdy ne! On by se asi člověk zbláznil kdyby se vším stresoval :mrgreen: musím se hodit víc do klidu! ;) A v kterém jsi týdnu?

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.14 18:53

Taky byse ty ciste negativisticke denicky nemusely psat…je tu tolik citlivych tehotnych maminek..desi je to k smrti.

polic001
Kecalka 330 příspěvků 27.11.14 18:53

@softice Teď budu začínat 26 tt. Ale říkám si, že za pár dní začne advent, pečení, trhy, vánoční atmosféra, tak to rychle uteče a nebude čas na blbý myšlenky ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama