Strach z pihy

Anonymní
7.1.21 23:54

Strach z pihy

Ahoj,
Cely život mám na ruce pihu tmavší barvy, vždy byla mírně vystoupla, no a teď k problému :oops: myslím si ze během těhotenství se mi zvětšila( v roce 2018)- nejedna se o změnu barvy ale velikosti, jakoby se přifoukla nebo jak to říct :oops:
A mám na ni suchou kůži ale neloupe se

Nikdy jsem se o pihy nějak extra nezajimala, ani jsem neměla ponětí, ze z pihy či znaménka, které má člověk cely život, muže vzniknout melanom, myslela jsem, ze to je z nového a většinou opravdu nevzhledneho Něčeho co vyroste na kůži.

Příští týden jdu na vyriznuti na vlastní zadost.
Nemuzu spát, stále na to musim myslet, docela mě to vyděsilo a vykolejilo 8o
Mám malé dítě :dance:

Má někdo prosim zkušenost :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
252
8.1.21 00:31

Ahoj, mně se během těhotenství zvětšilo a ztmavlo dost pih. Chodím každý půlrok na kontroly, protože jednou jsem měla NEZHOUBNÝ melanom (jestli to píšu správně). Byla to malá piha, která mi hodně ztmavla. Ale v těhotenství se to prý děje často, vlivem hormonů. Takže neplaš dopředu ;) já mám odstraněných už dost pih, které se doktorce nezdály a přesto byly v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30508
8.1.21 07:57

V těhotenství pihy tmavou. Taky se mi stalo. Byla jsem u lékařky a závěr nic to není. Nedoporučila ani odstranění, jen kontrolu.
To by ostatně měl každý chodit na kontrolu znamínek. Jednou ročně. Je to hrazené z veřejného pojištění.
Od té doby je to tři roky. Známínko je klidný, žiju :lol: Mám další dítě a hodlám tu ještě pobýt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 14:01

Mockrát díky!! Čeká mě odstranění, a tyhle komentáře mě opravdu pomohli, jsem neskutečný stresar a vždy vidím jen nejhorší scénáře :roll: :nevim: :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat