Streptokok

2341
1.11.04 15:40

Streptokok

Při odchodu z porodnice mi našli streptokoka (před porodem byl nález negativní, jak jsem k němu za tak krátkou dobu přišla :roll: ), nijak se neprojevoval takže jsem nebrala žádná antibiotika. Dneska jsem byla na kontrolním odběru a zapoměla jsem se zeptat - pokud bych ho stále měla, nemůžu při tulení nakazit manžela?
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
1.11.04 15:50

Katko, manžela nakazit můžeš. Ale…někde jsem četla, že asi 20%mužů jej má běžně (a mívaj jej i ženy) a ani o tom třebas neví. Takže jsou neléčení. A pokud nemáte žádné porblémy (sex, ty gynekologické), tak to někdy ani doktoři neléčí. Problém to je u porodu, kde se při průchodu porodními cestami může mimčo nakazit.
My problémy měli a když se náhodou zjistilo, že jej manžel má, tak jsme brali ATB (já dokonce půl roku) a sex jen s kondomem.
Zeptej se dr na jeho názor a uvidíš.
Kde se ty potvory berou těžko říct, ale myslím, že tady byl na toto téma článek a nemýlí-li mě paměť, pak pokud někdo na streptokoka trpí, má omezit např. sladké.
Jinak jsou různé druhy, některé ani nevadí.
Zdravím celou rodinku
Gabča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.13 14:46

POMOOOOC. MÁM MĚSÍČNÍHO NOVOREZENCE A NAŠLI NÁM VE STOLICI STREPTOKOKA…MALÁ NEPŘIBÝVÁ UŽ PŘES DVA TÝDNY (ALE NEHUBNE) A MÍSTO STOLICE VYPOUŠTÍ ZELENOU TEKUTOU STOLICI - NEJSME JEŠTĚ ANI OČKAVANÝ, TOTÁLNĚ SE BOJÍMA ŠÍLÍM…DOKTORKA NÁS POSÍLÁ ZNOVA NA TESTY..NEMÁTE NĚKDO PODOBNOU ZKUŠENOST?
:zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama