Stres a menstruační cyklus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lara54
Povídálka 39 příspěvků 04.07.19 14:06
Stres a menstruační cyklus

Ahojky,
poslední měsíc byl pro mě hodně stresujícím (až mi kolikrát z nervů bylo špatně, nejedla jsem, bušilo mi srdce a fakt mi nebylo dobře). Poslední ms jsem měla 27. 5.. Dorazit měla už před 8 dny, pořád ale nic. Bradavky mě bolí už tak přes týden, jako bych měla PMS, to mě bolí vždycky. Těhotenské testy jsem si dělala 3. Jeden po 3 dnech vynechání z moči během dne, pak další po 5 dnech od vynechání taky během dne a poslední po 7. dnů vynechání z ranní moči. Všechny byly jasně negativní, ani minimální duch. Tento měsíc se nám ani žádná nehoda s přítelem nestala, používáme kondom + přerušovaně. Vím, že ten stres dělá hodně, jenže ta bolest prsou je hrozná a já jen doufám, že je to fakt tím, že ms už brzy dorazí a ne časným těhu, které se ještě na testu neukázalo. Máte některá zkušenosti s vynecháním kvůli stresu?

Reakce:
kukushka55
Kecalka 105 příspěvků 04.07.19 14:15

A jaké! Já neměla menstruaci kvuli stresu i 3/4 roku, to jsem byla v zahraničí a když jsem se vrátila, řešila jsem to s gynekologem, vyvolávačky nepomohly, pak mi pomohla až akupunktura.. Za rok se to stalo zase, nepřišla mi MS před státnicemi, pomohla jsem si opět alternativně, až mi opadl stres. Poradím ti - kup si v lékárně ženský čaj, odstraň príčinu stresu a čekej..

Lisdoonvarna
Kecalka 123 příspěvků 04.07.19 15:19

Jojo, stres ma na cyklus obrovsky vliv… ja kolikrat menstruovala pravidelne jen o prazdninach a o vanocich :D jednu dobu neprisla ms snad rok, kdyz jsem mela v praci fakt psycho sefa. Vzdycky pms bylo ale krev nikde. U gyndr vzdycky prisli na to, ze mam delozni sliznici tak akorat na odmenstruovani, ale spustit se to ne a ne, tak mi vzdycky pichli agolutin a bylo to. Takze jo, dej tomu cas a ms se zas objevi, kdyby to trvalo a nic se nedelo, tak gyndr a ten te vysetri, prip. pichne agolutin a zas to bude cajk :palec:

Hannah345
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 04.07.19 15:19

Já mám. Loni jsem pracovala v jedné firmě pod neskutečným tlakem. Taky jsem nedostala MS, nakonec se mi cyklus natáhl na 55 dní, to je zatím můj rekord :roll: asi po 10 dnech po vynechání jsem šla k doktorce, ta potvrdila, že těhotenství nevidí (mezitím jsem si udělala X testů, těch peněz, co se v tom utopilo :D) píchla mi vyvolávačku a ještě nějaké 2 týdny trvalo, než MS přišla. Ale dorazila :) nestresuj se, pokud to jde, ono se to pak o to víc zpozdí

Váš příspěvek
Reklama