Pálení před stykem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 15:49
Pálení před stykem

Ahoj holky, mám na vás otázku :D
Před zhruba 2 dny jsem vyléčila kvasinkovou infekci a měli jsme dnes s přítelém styk a nevím co jsme udělali špatně, ale hodně to pálilo při proniknutí.:((
Nemyslím si, že jsem nebyla dostatečně zvlhlá, ale i to je možné

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9295 příspěvků 03.07.19 15:51

Když vyléčíš kvasinky, tak ještě nějakou dobu trvá než se sliznice obnoví a zahojí. To prostě bolí. Příště si dejte delší sexuální pauzu.

Azeretereza
Závislačka 2882 příspěvků 03.07.19 15:53

Můžeš být ještě podrážděná, nebo jsi stažená - protože jsi dyl neměla sex, nebo můžeš být nedoléčená a podobně. To může mít tisíc a jednu příčinu. Ale pokud tě to nepalilo po styku, nelamala bych si s tím hlavu.

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 03.07.19 15:56

Co znamená „vyléčila kvasinkovou infekci“? Když dobereš antimykotika, je opravdu velmi vhodné nasadit ještě na pár dní vaginální laktobacily. Hlavně se má léčit i chlap. Pokud je sex nepříjemný, je lepší zajít znova k doktorovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 16:28

@Azeretereza
Po styku mě to pálí snad ještě víc:(
Zkusíme asi koupit nějaký lubrikační gel a uvidíme

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 16:36

@7.straka
Logicky se léčil i chlap a dr mi předepsala mastičku, kterou jsem si zaváděla týden.

P4ja
Extra třída :D 10080 příspěvků 03.07.19 17:15
@Anonymní píše:
@Azeretereza

Tak jste to uspěchali a ještě jsi nebyla zahojená. Pokud kupujete gel poprvé a nemáš vyzkoušený, tak bacha, aby ti sednul.

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 03.07.19 18:24
@Anonymní píše:
@7.straka
Logicky se léčil i chlap a dr mi předepsala mastičku, kterou jsem si zaváděla týden.

V pořádku. Šla bych k dr. jestli se to bude opalovat.

Azeretereza
Závislačka 2882 příspěvků 03.07.19 21:54
@Anonymní píše:
@Azeretereza

Tak to už je problém, nevím jestli gel na to pomůže, ale řekla bych, že spíš nejsi úplně dolecena. Já většinou poznala mykózu přesně tak, že mě to po sexu neskutečně pálilo. Normálně mě nic nepálí ani nebolí.

Váš příspěvek
Reklama