Stres, léky a menstruace nikde

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.4.22 22:06

Stres, léky a menstruace nikde

Ahoj holky, měla jsem v únoru/březnu šílených pár týdnů… Jenom ve zkratce. Umřela mi milovaná babička, pohřeb, potoky slz.. Sama jsem byla hrozně a dlouho nemocná, brala jsem koktejl léků, dvoje antibiotika, kortikoidy, Lexaurin… Teď už jsem v pořádku, fyzicky i psychicky ok, žádné léky už neberu, ale čekala jsem menstruaci už před týdnem a nikde nic… Těhotenství absolutně vyloučeno. Můžou to léky/nemoc/stres úplně zablokovat? Kdy s tím začít hystercit u Dr?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15659
11.4.22 22:12

Když sem brala kortikoidy tak mě jeden měsíc menstruace úplně vynechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
12.4.22 00:25

Říká ti něco gynekologie? My tě asi na dálku úplně nevyšetříme…

Týden není žádný drama, může se stát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
12.4.22 06:30

Může se to stát a může se to stát i na 2-3 měsíce, může se i stát, že ti ji budou muset vyvolat injekci do zadku. Tak ještě počkej nebo počkej do dalšího cyklu a nebo běž k lékaři. Jako co my ti poradíme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.4.22 20:57

Mne stres posunoval termín ms. A pokud se přidalo třeba nechutenství v období smutku, tak tím víc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
16.5.22 21:45

Dnes délka cyklu 40 dní

Snažíme se o miminko, ale nedaří se. Mám anovulační cykly. Mám za sebou jednu neúspěšnou dávku tamoxifenu. Prý ovulace neproběhla. Měla jsem 12 DC folikul 8 cm a sliznice nízká. Mám užívat utrogestan. Začala jsem ho užívat 16dc 7 dní. Do toho jsem užívala gynex, inositol, pupalkovy olej a ještě od cca 30 DC jsem brala antibiotika. Dnes 30dc cyklu a nic, test negativní. Může směsice léků toto vyvolat? Co udělat proto abych to dostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat