Střevní potíže a antikoncepce

Anonymní
29.7.19 19:50

Střevní potíže a antikoncepce

Dobrý den, prosím anonymně, není to pro mě příjemné :oops: V sobotu jsem měla průjem, dneska už se cítím líp. Zítra mám mít poslední prášek před 7denní pauzou. Prosím vás, co když to dostanu třeba zítra? Myslím tím, co když ten prášek ze mě jakoby odešel..mám udělat normálně 7denní pauzu od středy jako vždycky? Nechci, aby se mi rozhodil cyklus :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15923
29.7.19 19:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím anonymně, není to pro mě příjemné :oops: V sobotu jsem měla průjem, dneska už se cítím líp. Zítra mám mít poslední prášek před 7denní pauzou. Prosím vás, co když to dostanu třeba zítra? Myslím tím, co když ten prášek ze mě jakoby odešel..mám udělat normálně 7denní pauzu od středy jako vždycky? Nechci, aby se mi rozhodil cyklus :roll:

A čím by se ti rozhodil cyklus?? Prášky bereš přece pořád stejně. Nebo co chceš dostat?? MS a nebo průjem??
Edit: Pokud bys dostala průjem, tak normálně uděláš sedmidenní pauzu a budeš postupovat podle toho, jako kdyby sis ten poslední prášek zapomněla vzít.

Příspěvek upraven 29.07.19 v 20:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 20:01

@P4ja jde mi o to, jestli tělo to vubec vstřebalo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15923
29.7.19 20:03
@Anonymní píše:
@P4ja jde mi o to, jestli tělo to vubec vstřebalo :nevim:

Tak máš v příbalovém letáku napsáno, jak postupovat v případě průjmu. A jinak jsi ho měla v sobotu ne?? Tak nechápu proč se ptáš na zítřek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15923
29.7.19 20:03
@Anonymní píše:
@P4ja jde mi o to, jestli tělo to vubec vstřebalo :nevim:

Tak máš v příbalovém letáku napsáno, jak postupovat v případě průjmu. A jinak jsi ho měla v sobotu ne?? Tak nechápu proč se ptáš na zítřek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama