Strije

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  01.07.03 21:50
Strije

Nevíte některá z vás, jak se zbavit strijí, které se nadělaly v těhoteství? Po porodu jsem zjistila, ze jsem popraskaná skoro všude. Děkuji moc za každou radu :-P Pavlína

Reklama

Reklama

Reakce:

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 02.07.03 20:08
Strije

ahoj, moje mama dela na koznim a donesla mi masticku „hirudoid forte“, teda spis je to takovej gel. a ted je to 9 mesicu po porodu a strie jsou svetlounky, ale teda furt jsou. ale musim zase priznat, ze jsem v tom mazani nebyla moc poctiva, jen asi prvni mesic, protoze jsem se jak blbecek mazala olejickama v tehotenstvi, utratila jsem za ne celkem pres 900 a stejne se mi v poslednich dvou tejdnech nadelaly uplne sileny fialovy pasy, tak jsem ve veskery mazani ztratila duveru :) ale tady tu masticku davaji i na jizvy, ze prej se pak rychlejc hoji..

naivni kacatko s prouzkovanym brichem :o)

Anonymni  02.07.03 20:53
Strije

Ahojda Pavli,

bohužel Tě asi moc nepotěším, ale striíí se asi nezbavíš, ono to totiž nelze..Jedině jde, aby zesvětlaly nebo myslím, že laserem jdou lehce odstranit..Určitě se hodně masti a mazej vším možným, alespoň zesvětlají a nebudou se dělat další..Jediné, co Ti může trochu zvednout náladu je, že je máme po porodu téměř všechny..ale za to máme miminka! :-P

Pá Sedmička

Anonymni  03.07.03 23:39
Strije

Ahoj,taky se mi nadělalo tohle „nadělení“ a moc mi nepomohlo mazání těl. mléky apod. maštění.Až Krém od Vichy D-Stock má celkem úspěch.Kůže se vyhladila,jizvičky zůžily,jsou méně výrazné a má to i zeštíhlující výsledek.Jsem navíc alergická na velké množství krémů a mastí,ale tohle mi nedělalo nic

špatného.Není to nejlevnější,ale fakt mám pocit,že mi to za to stojí.H. :-)

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 04.07.03 10:34
Strije

Čau holky,

tak jsem byla nadšená, že přesto, že jsem až na vyjímky v těhotenství nemazala, tak jizvičky nikde. Ovšem vyhlížela jsem je na špatném místě! Nikoli na bříšku, ale na prdýlce se mi vyrobily, mršky - kdo by to byl řekl …

Mishicka s pruhovaným pozadím :-)))

Anonymni  11.07.03 00:29
Strije

Ahoj Holky,vsichni mame stejny problem. Strie! Porad patram potom jak se jich zbavit?! Ale ani plasticky chirurg nam nepomuze. Prestala jsem si stim delat hlavu, nejsme to jen mi kdo maji tento problem, ale i ti slavni si lamou hlavu a utraci tisice a tisice korun. Jelikoz ziju v Americe, zjistila jsem ze ani tady jeste nic nevymysleli! Kromne leisru,Microder­mobreisn, je to stroj ktery minimalizuje strie, jelikoz muj manzel je kosmetik tak ma tento pristroj. Snazi se mi ty strie alespon zminimalizovat! Jelikoz jeste nemam deti a mam uz strie ted,desim se toho co se semnou stane po porodu!!! Jelikoz jsem hubena a jednou jsem pribrala asi 7 kilo protoze jsem mela poruchu hormonu, tak se mi udelali srtie. Take zalezi na kuzi,asi ma ma sklony k popraskani. Proste smula,ale uz jsem se stim smirila.Pokud te chlap miluje, tak i se striema!!!!!! Nelamejte si hlavu. Pa

Anonymni  15.07.03 10:42
Strije

Ahoj Pavli,

mám 11 let po prvním porodu, a strije mám pořád od pupku dolů. Snažila jsem se mazat vším možným ,ale už jse se jich nezbavila, jsou pouze světlejší.Kon­zultovala jsem to s lékaři a pomohla by pouze plastická operace, jenomže je to na velké části břicha a tak operaci zavrhuji, mám z ní strach. Nyní mám druhé 3. měsíce staré dítě a můžu říct,že nové strie se neutvořily, a ty staré jsou stále stejné, není to horší, toho jsem se totiž bála. Takže hurá jednodílné plavky. Chtělo to v těhotenství se víc mazat,ale poprvé jsem na to kašlala. Snad jen břicho se dá schovat. Ahoj Dana

Anonymni  22.07.03 07:47
Strije

Poraďte holky nějaký slušný krém na strije,který se používá v těhotenství a se kterým máte dobré zkušenosti.Chtěla bych se pokusit strijím předejít.

Dík.Věrka II

Tajka
Povídálka 36 příspěvků 22.07.03 11:55
Strije

Já používám asi ten nejrozšířenější - Bonellu (koupíš v lékárně cca 60 Kč). Mažu pupík od té doby, co vím o těhotenství (od druhého měsíce) a to dvakrát denně. Začala jsem to střídat s dětskými olejíčky - nej se mi zdá AVIRIL od Alpy, je s azulenem a to mi pomáhá na potníčky. Ze 64 cm v pase mám 105 cm :-) a zatím žádné červené strunky. A to mám bílé jizvičky na prsou od puberty - rychle mi vyrostly prsa a já nemazala:-/

Dost jsem se toho bála, protože má mamča má po dětech pořádnou památku… Tak snad to poctivé mazání k něčemu bude.

Ještě mě ale čeká porod, takže ještě není vyhráno. Je to ale příjemný rituál, když se už teď s mimítkem příjemně mazlím.

Spíše mě teď začaly zlobit otoky. Prstýnky jsem sundala v poslední chvíli a prsty jak párečky mě teď už i pobolívají - co by asi tak zabralo v tom horku? Tajka 39tt

Anonymni  24.07.03 16:43
Strije

Ahojky holky, nevíte jak si vypočítat plodné dny? Děkuji Mona

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama