Ohřívačka kojeneckých lahví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 26.06.03 09:31

Potřebovala bych koupit ohřívačku lahví a vůbec nemám představu,jak to funguje,jak dlouho se mlíčko ohřívá.Poraďte prosím,a jestli máte nějakou fungující na prodej,mohly bysme se domluvit.Dík Hanka :-P

Reklama

Reklama

Reakce:

Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 26.06.03 17:21

Ahoj Hanko,

ohřívačky, co znám, naplníš vodou a strčíš do nich lahvičku s mlíčkem. Nastavíš teplotu (u většiny se to musí „vychytat“) a trvá to asi 5 - 10 minut, než se obsah lahvičky ohřeje. Já jsem si ohřívačku koupila, ale zjistila jsem, že mnohem pohodlnější a rychlejší je ohřát vodu v mikrovlnce a pak udělat mlíčko. Abych se vyhnula chlazení po převaření, prostě navařím vodu do zásoby do lahviček, dám do ledničky a pak podle potřeby ohřívám.

Ohřívačka je dobrá, když krmíš v noci - u postele… dáš si do ní lahvičku s vodou, zapneš a máš vodu ve správné teplotě připravenou na přípravu mlíčka kdykoliv a nemusíš cestovat do kuchyně. Jenom pozor, voda se z ohřívačky odpařuje, takže pokud krmíte v delších intervalech (odhaduju tak 5 hod. a víc), je zase praktičtější ta mikrovlnka.

Asi jsem ti moc neporadila, ale podle mých zkušeností je ohřívačka možná dobrá tak na chalupu (kde není mikrovlnka). Později se ve většině typů dají ohřívat i skleničky s kojeneckou výživou.

B.

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 26.06.03 17:37

Díky za radu,já mlíčko taky ohřívám v mikrovlnce,ale chystáme se na týden na chatu,kde mikrovlná trouba není.Proto se pídím po tom,jestli se vyplatí ohřívačku kupovat.Docela mě zklamalo,jak dlouho se mlíčko ohřívá,myslela jsem,že je to otázka 2-3 minut.

čau h.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama