Strkání věcí do nosu

322
6.12.05 16:34

Strkání věcí do nosu

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak to děláte, aby si dětičky nestrkaly nic do nosu a uší. Mám syna 2,5 roku. Nejdřív jsem tom nemluvila, abych ho na tu možnost zbytečně neupozorňovala, ale už ho to napadlo samotného. Asi před měsícem měl v nose kousek papíru a dneska kus knedlíku, když jsem ho nechala samotného jíst. Bohužel nejsem schopna ho neustále mít na očích. Tak se snažím vysvětlovat a zakazovat, ale nevím, jestli to bude stačit. Zatím to dokázal v obou případech celkem snadno vysmrkat.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
6.12.05 16:44

U nás to jednu dobu bylo na denním pořádku,ale kluka jsem postrašila, že mu pan doktor bude muset rozsekat nosík majzlíkem, vytáhnout co tam zastrčil a pak to zase zašít. Zakazování nepomohlo, tak jsem musela takto a opravdu přestal,protože viděl jak děda seká majzlíkem beton :wink:
Už nevím kolik mi bylo, ale já si jako maličká holka zasunula do nosu kousek molitanu jak se kdysi dělaly takové panenky s vaničkou, kartáčkem, mejdlíčkem a houbičkou. Kašlala jsem, zkoušela kýchat a chrchlat,ale nepodařilo se mi to dostat ven. Takže buď to sklouznulo do bříška, nebo ho mám dodnes někde v dutinách. A to už dobře třicet let =o))))).

• Nahlásit
  • Citovat
6545
6.12.05 16:58

Teda Radino musim říct, že u tvýho řešení jsem se tu začala klátit smíchy:))) Ale hlavně, že to mělo úspěch, ráda vzpomenu, až to přijde i u nás:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
6.12.05 18:04

Dobré téma, jsem si zavzpomínala, kterak jako dítko malinké jsem zasunula do frňáčku fazoli, byla jsem tenkrát u bábinky a tak se ji snažila vyndat, jenže ji zastrčila ještě hlouběji a milá fazolka začala bobtnat a já měla potíže s dýcháním :roll:, soused v ulici mě tehdy vezl do nemocnice, jenže, jak jsem se ho bála a prostě strachy, kam frčíme, jsem jim navíc zalezla pod přední sedadlo (zezadu), šprajcla se tam a před nemocnicí mě nemohli z toho auta dostat, bábi byla na mrtvici, no story fakt :lol: Já to znám jen z vyprávění, teď už to slouží k obveselení, jen bábinka se nikdy nesměje :wink: Je teda pravda, že od té doby už jsem si do nosu nic nestrčila :lol:

Tak ať vám se to nikdy nestane a já ten svůj poklad budu též bedlivě hlídat, jen se obávám, že je to nad lidské síly.

Moc jsem neporadila, spíš postrašila, tak pardon.

sanynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama