Stromeček vzhůru nohama

28414
5.11.07 16:18

Stromeček vzhůru nohama

Holky, mrkněte, co si v Anglii vymysleli :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.novinky.cz/…6_eenu0.html

http://1.im.cz/…op2sirka.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
5.11.07 16:27

Tohle je děs, ale stromek vzhůru nohama byl v devatenáctém století normální. Naši prapředci ho jinak nedávali - vešeli ho na strop…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
5.11.07 16:37

No vidíš :lol: , dobrej nápad, alespoň ti ho dítě nestrhne :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
5.11.07 19:34

Lesi, ale já myslím, že ho věšeli za špičku, ne vzhůru nohama. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
5.11.07 19:38

Lemo, když o tom přemýšlím tak asi jo :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
5.11.07 20:23

No, už jsem slyšela, že lidi dávají kvůli batolatům stromek ke stropu… ale že by takhle? To je teda děs běs. :roll: :roll: :roll: My teda dáme stromek normoš do stojanu špičkou nahoru :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
5.11.07 20:27

Myslím, že se dříve stromek opravdu věšíval nad stůl špičkou dolů :) No my doma ale určitě zůstaneme u klasiky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
5.11.07 22:19

Taky nám bude stát stromek špičkou nahoru :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
6.11.07 08:16

Když jsem bydlela s kámoškou v podnájmu, tak jsme si dávaly malý stromek pod strop, zavěšovaly jsme ho na lustr hák. Byla to bomba, dalo se pod ním normálně chodit, nezabralo to žádné místo, opadané jehličí se lehce zametlo, ze stromku visely na stužkách jedlé „ozdoby“ = zdobily jsme jen cukrovím - vypadalo to kráásně a bylo to mňam-mňam. A měly jste vidět reakce návštěv!!! Jen si už nevzpomínám, jestli byl špičkou nahoru nebo dolů - určitě jsme ho chtěly pověsit vzhůru „nohama“, ale matně si vzpomínám, že s tím byly nějaké problémy…

Letos vůůůbec netuším, kam stromek dáme - jsme s 2 dětmi v přechodném podnájmu - tak možná se vrátíme ke starému osvěčenému zavěšení… :wink:

Když bylo 1. synovi 1/2 roku, tak jsme měli strom normální (zato oooohromný) v koutě místnosti a než jsme ho odstrojili, tak se rozlezl natolik, že mi jednou za něj utekl a nemohla jsem ho dostat ven. :? Musela jsem ho „vyčičikat“ jak kocourka - vylákala jsem ho na oblíbenou hračku a strouhané jablíčko. :P

Jinak: to co je na odklazované fotce je opravdu ošklivé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
16.1.08 10:58

Já jsem někde slyšela, že se věšel opačně z náboženských důvodů. Prý když je špičkou dolů, tak to více připomíná kříž, kde byl ukřižovaný Ježíš. Tak proto opačně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama