Stropní lišty do bytu?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123straka321
Kecalka 169 příspěvků 15.01.19 15:10
Stropní lišty do bytu?

Ahoj, dávali jste si někdo stropní lišty do bytu? Máte nějaké rady/tipy ohledně toho? Případně moc prosím, nemáte fotky, jak to ve finále vypadá? Děkujeme za rady =)

Reakce:
warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 15.01.19 15:22
@123straka321 píše:
Ahoj, dávali jste si někdo stropní lišty do bytu? Máte nějaké rady/tipy ohledně toho? Případně moc prosím, nemáte fotky, jak to ve finále vypadá? Děkujeme za rady =)

Mas na myslis takove ten anglicky typ?

To totiz zvazuju. Premyslim, ze necham vymalovat, tak mozna to vezmu jednou vodou.

123straka321
Kecalka 169 příspěvků 15.01.19 16:25

@warita Úplně nevím, jak to líp definovat. Myslím takové ty dekorativní - ale nejenom mezi podlahou a boční stěnou, ale i mezi stropem a boční stěnou :D… líbí se mi i takové honosnější, zdobenější, ale to se hodí buď na velké staré byty s extra vysokými stropy, nebo do domu. My musíme hledat spíše něco jednoduššího, co nám tn prostor opticky nezmenší. Přemýšlíme i nad podsvícenými, protože ač se mi líbí styl „stará Anglie“, musíme zařizovat spíše moderně, protože máme menší byt. Ale hrozně se mi právě lišty líbí, tak se díváme po něčem viz foto:

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 15.01.19 16:57
@123straka321 píše:
@warita Úplně nevím, jak to líp definovat. Myslím takové ty dekorativní - ale nejenom mezi podlahou a boční stěnou, ale i mezi stropem a boční stěnou :D… líbí se mi i takové honosnější, zdobenější, ale to se hodí buď na velké staré byty s extra vysokými stropy, nebo do domu. My musíme hledat spíše něco jednoduššího, co nám tn prostor opticky nezmenší. Přemýšlíme i nad podsvícenými, protože ač se mi líbí styl „stará Anglie“, musíme zařizovat spíše moderně, protože máme menší byt. Ale hrozně se mi právě lišty líbí, tak se díváme po něčem viz foto:

ahoj, my mame taky normalny byt. Ja nemyslim, ze to ten strop snizi. Strop zustane stale stejne vysoky, jenom to takrikajic serizne ten roh mezi stropem a bocni stenou.

Ja to teda zvazuju, protoze mam i nabytek ve stylu anglicky kolonial a tak tam by se to hodilo.

prvni obrazek je to, co by se mi v idealnim pripade libilo. A obrazek 2 je takova spis jednoducha lista. Podsviceni nezvazuju, i kdyz to je pekne a prakticke, mne by se to do toho kolonialu nehodilo.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 15.01.19 20:17

@warita To je super, kde se prosim kupují?
Máte s tím někdo zkušenosti? Jak se to připevňuje? Mě se to moc líbí a taky by se tím vyřešil problém prasklin mezi zdí a stropem, který mě hrozně štvou a nevím, co s tím.

123straka321
Kecalka 169 příspěvků 15.01.19 21:18

@warita Jsou krásné - no k našemu stylu zařízení by právě šly spíše ty modernější podsvícené. Tak či tak se mi to prostě hrozně líbí, ale neviděla jsem to u nikoho - nikdo ze známých to nemá, tak budeme asi první, co to prubnou :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >