Strup na bradavce

Anonymní
16.2.20 10:21

Strup na bradavce

Ahoj, kojím necelý rok a až teď přišly problémy s kojením. Asi před týdnem se mi na bradavce udělaly puchýře. Když konečně praskly, tak jsem tam zase měla velmi hluboké ragády a teď se mi z toho udělal celkem velký strup. Mám pocit, že to nikdy neskončí a že budu pořád kojit s bolestí.. při každém kojení ten strup zmokvá a potom zase uschne a tak je to pořád dokola. :roll: Nemáte s tím někdo zkušenost? Kdy se to zahojí pořádně nebo co s tím? Špatnou technikou kojení to nejspíš nebude když to začalo až teď a jen na jednom prsu. Používám Purelan.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15731
16.2.20 10:36
@Anonymní píše:
Ahoj, kojím necelý rok a až teď přišly problémy s kojením. Asi před týdnem se mi na bradavce udělaly puchýře. Když konečně praskly, tak jsem tam zase měla velmi hluboké ragády a teď se mi z toho udělal celkem velký strup. Mám pocit, že to nikdy neskončí a že budu pořád kojit s bolestí.. při každém kojení ten strup zmokvá a potom zase uschne a tak je to pořád dokola. :roll: Nemáte s tím někdo zkušenost? Kdy se to zahojí pořádně nebo co s tím? Špatnou technikou kojení to nejspíš nebude když to začalo až teď a jen na jednom prsu. Používám Purelan.

v roce bych začala pomalu uvažovat, zda to za tyto problémy stojí a jestli je kojení dál nutné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 10:48

@Keyllah Bohužel malý jinak jídlu moc nedá a je atopik. Dětská lékařka i dermatolog říkají, že je moc dobře, že ještě kojím. Ráda bych kojila ještě aspoň půl roku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
6532
16.2.20 14:24

Taky jsem pro kojení, tak bych spíš víc dávala zdravé prso a to bolavé jen, když bude nalité a před kojením namazat tím Purelanem. Nebo možná by nebylo špatné poradit se s lékařem, třeba předepíše Framykoin, když to uzná za vhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama