Strupy po barvení vlasů

1222
4.11.20 08:22

Strupy po barvení vlasů

Ahojky, včera jsem si barvila vlasy barvou palette, touhle barvou se barvím už asi 10 let.. včera me to při barvení dost pálilo a pak po umytí a uschnutí vlasů jsem cítila ve vlasech jako by puchýřky a vlasy lepily, teď tam mám strupy.. máte někdo prosím zkušenost?? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
188
4.11.20 08:34

Nemám zkušenost po barvení, ale po dlouhodobém užívání stejného šamponu.. možná si je tam už taky měla, jen ta barva ti to probudila.. jinak za mě palette barva, je v posledni dobe na prd.. ale to je jen můj názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
4.11.20 08:55

Mojí ségře se takhle (po 20 letech barvení vlasů) ukázala alergie na barvy na vlasy. Při dalším barvení skončila na pohotovosti s oteklým obličejem tak, že skoro neviděla. Testy potvrdily alergii na azobarviva, ta obsahuje každá barva. Od té doby může jen melír. Alergie se, bohužel, může objevit i v průběhu života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6582
4.11.20 09:13

To vypadá buď na špatnou várku barvy, kde vám mohlo kůži něco poleptat, nebo změnili složení a změnil se postup aplikace. A nebo se objevila alergie na barvu na vlasy. Jediná rada na obě situace je pořádně pokožku hlavy vymýt čistou vodou a doufat, že je to alergie, protože u té je menší pravděpodobnost, že o vlasy přijdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61588
4.11.20 11:22

@Miska219 alergická reakce. Může se objevit kdykoliv :think: 8

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu