Stuzkovana - stačí vesta?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.11.21 12:38

stuzkovana stačí vesta

Nevim jestli mám synovi narychlo pořídit i sako. Mají stužkovanou a vypada to, že tam nakonec asi půjde, i když jsem si myslela opak. Už ale přispěl a chtel by asi jit. Kalhoty vestu a košili má z praxi a on mi tvrdí, že to stačí. Na společenské akce nechodí, možna by ho využil k maturitě. Jistě je dobré ho mit ve svém šatníku pro nenadálé případy, ale zrovna teď je to čára přes rozpočet. Kdoví zda to celé nezakážou nakonec kvůli kovidu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1099
4.11.21 13:05

Urcite porid i sako, prece nepujde jak vandrak k mature. 😑 Ted stuzkovak, na jare maturita a to je formalita, tam opravdu by mel vypadat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26366
4.11.21 13:17

Pořiďte i sako, nemusí mít nove značkové za x tisíc. Zkus kouknout třeba i po něčem z druhé ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
4.11.21 13:25

Sako bych pořídila, stejně ho bude potřebovat k maturitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
4.11.21 13:25

Já bych ho určitě koupila. Nejen kvůli stužkované. Dospělý muž by měl mít doma oblek (v maturitním ročníku už určitě nějak neroste, takže vydrží. Na svatby, pohřby apod. bez saka nemůže a k maturitě by to bylo taky blbé.)
Chápu, že to může být finanční problém, ale stačí určitě pořídit sako z druhé ruky nebo něco levnějšího v řetězci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 13:32

stužkovaná stačí vesta

Jestli to stihnu, nežije se mnou a přijde o víkendu, musim ho oměřit a chtěla jsem si nechat zaslat, mám čas do 19.11. Bude hodně vadit, když se nezúčastním? Staršímu synovi jsem byla akorat na prodloužené. Zřejmě tam nikoho mit nebude, pochybuji, že ex půjde. To by znamenalo pořídit si také něco na sebe. Podle mě je to jen akce pro bohaté lidi.

• Citovat
  • Nahlásit
26366
4.11.21 13:39
@Anonymní píše:
Jestli to stihnu, nežije se mnou a přijde o víkendu, musim ho oměřit a chtěla jsem si nechat zaslat, mám čas do 19.11. Bude hodně vadit, když se nezúčastním? Staršímu synovi jsem byla akorat na prodloužené. Zřejmě tam nikoho mit nebude, pochybuji, že ex půjde. To by znamenalo pořídit si také něco na sebe. Podle mě je to jen akce pro bohaté lidi.

To doma nemáte nikdo ani jedno slusne oblečení na spolecenske události? Neříkám ze každý musí mít plnou šatnu večerních rób, ale jedny šaty nebo kalhoty a halenka je snad základ, tomu bych neříkala pro bohaté lidi :nevim: mě by mrzelo takové události dětí zmeskat, protože nejsem schopná si pořídit jedny saty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
4.11.21 13:44
@Anonymní píše:
Jestli to stihnu, nežije se mnou a přijde o víkendu, musim ho oměřit a chtěla jsem si nechat zaslat, mám čas do 19.11. Bude hodně vadit, když se nezúčastním? Staršímu synovi jsem byla akorat na prodloužené. Zřejmě tam nikoho mit nebude, pochybuji, že ex půjde. To by znamenalo pořídit si také něco na sebe. Podle mě je to jen akce pro bohaté lidi.

Určitě doma něco máš. V čem bys šla, kdyby se někdo ženil/vdával? Nemusí to být krajkové šaty s vlečkou od Diora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 14:00

stužkovaná stačí vesta

Ja netančim syn také ne. Podle mne je to jen ples pro ty co na to mají. V životě jsem na plese nebyla. Šla bych tam sama. Mám ted navic zdravotní problémy a tak se mi ani nechce s bolestmi.

• Citovat
  • Nahlásit
1099
4.11.21 15:13
@Anonymní píše:
Ja netančim syn také ne. Podle mne je to jen ples pro ty co na to mají. V životě jsem na plese nebyla. Šla bych tam sama. Mám ted navic zdravotní problémy a tak se mi ani nechce s bolestmi.

Ale syn by sako urcite mel mit. A ty bys taky jedny saty mela mit. Co kdyz se za rok bude zenit? :D Proste clovek by mel mit neco formalniho na sebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 19:38

stužkovaná stačí vesta

Chci mu koupit.ale psal. mi. že košile stačí sako je pry zakázané, tak uvidi no. nebudu se angažovat. Možná je ovlivněny bývalým.

• Citovat
  • Nahlásit
158
4.11.21 20:06
@Anonymní píše:
Chci mu koupit.ale psal. mi. že košile stačí sako je pry zakázané, tak uvidi no. nebudu se angažovat. Možná je ovlivněny bývalým.

Zakázané? To je divné. U nás tedy všichni kluci měli oblek a holky šaty. Je to sice nějaký ten rok zpátky, ale zdá se mi to zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat