Sušička AEG - jakou máte?

13496
10.8.11 20:51

Sušička AEG - jakou máte?

Prosim majitelky susicek(kondenzacnich), aby mi napsaly jakou maji a napsaly pro a proti a sve vychytavky.
Rozhodla jsem se, ze si susicku nakonec poridim, pocasi na prd, takze se venku pradlo susit neda a v byte mi to schne celou noc a zbytecne vlhnou okna a nektere veci se susi zbytecne dlouho. Navic kdyz se stane dcerce nejake nehoda treba pri nemoci tak se to vypere a ususi behem chvilky. Susila bych asi nejvic lozni pradlo, rucniky a veci male.
Mam pracku AEG a jsem s touto znackou velmi spokojena, takze chci jen tuto znacku.
Dekuji za postrehy a rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20555
10.8.11 21:10

Já mám AEG Lavatherm 58850R a spokojenost maximální. :palec:
Mám čtyři děti, takže holka jede ve dne v noci… :mrgreen:
Suším naprosto všechno, nežehlím pouze skládám. Doporučuji koupit takový ten mezikus - pokud je postavíš na sebe. Má to vytahovací stoleček, na kterém ihned skládám a strkám do skříní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
10.8.11 21:19

Diky za tip, ale ja nebudu mit susicku na pracce takze tohle nastesti neresim. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
10.8.11 21:21
Taminka píše:
Diky za tip, ale ja nebudu mit susicku na pracce takze tohle nastesti neresim. :wink:

Já jsem jí tam původně taky neměla. Jenže po čase mně nebavilo se ohybat, tak jsem si ji nechala zvednout a je to lepší.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
10.8.11 21:40
peggy.sl píše:
Taminka píše:
Diky za tip, ale ja nebudu mit susicku na pracce takze tohle nastesti neresim. :wink:
Já jsem jí tam původně taky neměla. Jenže po čase mně nebavilo se ohybat, tak jsem si ji nechala zvednout a je to lepší.. :palec:

No ja nemam tak velkou koupelnu, abych je mela vedle sebe takze budu mit jednu z nich v kuchyni, na sebe je davam nechci, protoze jsem zvykla davam malou na pracku, kdyz jde z vany. Na tu tvoji jsem se divala, pouzivas ten stojan na ty botky a svetry nebo je to zbytecnost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
10.8.11 22:50
Taminka píše:
peggy.sl píše:
Taminka píše:
Já jsem jí tam původně taky neměla. Jenže po čase mně nebavilo se ohybat, tak jsem si ji nechala zvednout a je to lepší.. :palec:
No ja nemam tak velkou koupelnu, abych je mela vedle sebe takze budu mit jednu z nich v kuchyni, na sebe je davam nechci, protoze jsem zvykla davam malou na pracku, kdyz jde z vany. Na tu tvoji jsem se divala, pouzivas ten stojan na ty botky a svetry nebo je to zbytecnost?

To jsem ještě nepoužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22418
10.8.11 22:52

Mám AEG 59850 taky naprostá spokojenost. Pořizovali jsme si ji proto, že jsem neměla kde sušit, teď se budeme stěhovat a bylo by kde sušit, ale mě se nechce vracet k žehlení tak budu dál používat sušičku.
Mám to jak Peggy, po usušení vyndám, poskládám a nežehlím. Ani košile nežehlím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3150
20.9.15 08:59

Ahojky, obnovuji tema. Zajima me jake susicky AEG mate? Na internetu je jich tolik, ze me jde hlava kolem.
Dekuji za rady a nazory. Jeste me zajima, zda se fakt da susit vse. Nekde jsem cetla, ze se nesmi susit veci s potiskem, coz u deti mam temer vse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22154
10.10.16 23:51

Zkouším obnovit diskuzi… má někdo AEG sušku? kterou?
co říkáte na samočistící kondenzátor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22154
10.10.16 23:51

@Věrka.. kterou jste koupila? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
11.10.16 04:23

@3HE mam pracku se susickou kvůli nedostatku místa, je perfektní, susim úplně všechno. Má i program na sušení vlny, kam jsem dala třeba letní jemne šaty s výrazným potiskem a naprosto v pohodě, nic se neobarvilo, neudělalo pucky, nesrazilo.

Jediné, co mi vadí, je to, ze je prádlo zmackane, když ho dam předtím vyzdimat na hodně otáček. Celkove pracka oproti moji původní dost macka, ale u samostatné susicky asi tahle potíž odpadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama