Sušička BEKO DPY8506

1
12.6.21 09:43

sušička BEKO DPY8506

Dobrý den,
máme sušičku BEKO DPY8506 GXB1. Poslední dobou se nám stává, že během spuštěného programu přestane sušit (vypne se otáčení bubnu a kondenzační jednotka), ale čas na displeji stále běží a odpočítává se. Někdy se stane, že se sušička opět během programu spustí, jindy doběhne čas do nuly bez opětovného zapnutí. Pokud sušičku vytáhneme ze sítě na několik minut, sušička poté opět běží. Veškeré filtry včetně kondenzátoru jsem vyčistil, čidla jsem proměřit a zdá se, že fungují. Mám podezření na programátor. Neměl někdo podobný problém?
děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9182
12.6.21 10:12

@MilanCh a jako chlapa tě napadne první psát na emimino místo zavolání do servisu? Proc i u chlapů se to začíná objevovat, že místo zjištění informací u zdroje se náhodně střílí po netu a doufas že něco trefis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15987
12.6.21 10:24
@Cenarius píše:
@MilanCh a jako chlapa tě napadne první psát na emimino místo zavolání do servisu? Proc i u chlapů se to začíná objevovat, že místo zjištění informací u zdroje se náhodně střílí po netu a doufas že něco trefis?

Treba proto, ze se snazi prijit na to, co s tim udelat. My takto v diskusich kdysi nasli radu, co s nasi myckou, kdyz se ji aktivoval aquastop a usetrili tak nejakou tisicovku za servis. Toz asi tak :nevim:

@MilanCh Bohuzel radu nemam. Ale budu rada, pokud prijdes na to, co s tim je, kdyz to tady napises pro ostatni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9182
12.6.21 10:35

@cecetka já jsem to nemyslel tak, že si má hnedka zavolat servis, ale zeptat se tam. Mě vždycky poradili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat