Sušička Bosch x AEG

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sebla
Stálice 56 příspěvků 03.11.14 19:35
Sušička Bosch x AEG

Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost. Jsem hodně nalomená ke koupi sušičky a váhám mezi sušičkou Bosch WTW85460BY a AEG T97689IH3. Nějak se nejsem schopná rozhodnout, kterou… U Bosche mám trochu strach z toho samočistícího systému. Slyšela jsem, že se to rádo a brzo rozbíjí a reklamaci neuznají… Prosím tedy, kdo máte doma sušičku Bosch nebo AEG novějšího vydání, pište vaše zkušenosti :) Mě už z toho jde hlava kolem :) Schází se mi tolik protichůdných informací… :nevim:
Předem díky!

Reakce:
michee
Závislačka 3589 příspěvků 03.11.14 19:39

My si na doporuceni koupili AEG, pan v prodejne nam Bosch rozmluvil prave kvuli tomu, ze se ten samocistici filtr rad rozbiji. Susicku mame od unora nebo brezna a jsem max. spokojena. Funguje tak, jak ma!

ugluk
Hvězda diskuse 45283 příspěvků 03.11.14 19:44

Sama mam Bosch asi 2,5 roku a zatim zcela v pohode, ani teda netusim, zda tam ma nejake samocistici zarizeni, filtr normalne cistim rucne.
Mama ma AEG a taktez cisti rucne, ona ovsem filtry dva a jeste jeden miniaturni dole, ale neni to nic hrozneho.
Jinak obe susi pekne, nemam zadnych vytek k nim.
Co me teda stve na Boshi, pokud ho budes stavet na pracku, tak ten mezikus ma sice levnejsi nez AEG, ale musi se pri montazi vrtat do horni desky pracky a navic pak kvuli tomu mezikusu jde pekne blbe vytahnout zasobnik na vodu, AEG to ma vyreseno o dost lepe.
Jinak co se toho zasobniku na vodu tyce, Bosch ho ma dole, AEG nahore. Takze pri umisteni na pracce je ten Bosch lepe pristupny (ale zas mu tam zavazi ten mezikus), pri umisteni primo na zemi se lip manipuluje s tim AEG.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 03.11.14 19:47

My máme Boschku necelý rok a slouží dobře :) kupovali jsme ji právě kvůli tomu samočištění, já teda neslyšela, že by s tím byly problémy, tak snad nebudu nemila překvapena :think:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 20:22

Máme většinu spotřebičů Bosch, ale znovu bych kupovala AEG=Elekrolux. Bosch má prý katasrtofální servis, AEG šlape líp.

pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 03.11.14 20:57

Mam Bosch rok a neco, teda vlastne dva a nerozbilo se nic..

sebla
Stálice 56 příspěvků 03.11.14 21:24

Díky za reakce! Podle toho co píšete to vypadá, že s ani jednou z nich, nešlápnu úplně vedle… :)
Můžu se ještě zeptat, sušíte košile? Manžel je nosí do práce a rád je nosí i ve volném čase… Takže bych hodně uvítala, kdyby mi v tomto ohledu sušička pomohla :)

beeerush
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 03.11.14 21:48

Já mam Bosch a jsem zatím max. spokojená. Obecně mám výborné zkušenosti s elektrospotřebiči Bosch. A ten zásobník na vodu mám nahoře, asi záleží na typu. Košile jsou asi jediná věc, kterou musím žehlit :? a některá polo trika taky. Ale pořád lepší, než když mi to 2 dny schnulo a pak jsem ještě musela všechno žehlit, teď už jsem i líná se na žehličku jen podívat :D

pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 03.11.14 21:50
@sebla píše:
Díky za reakce! Podle toho co píšete to vypadá, že s ani jednou z nich, nešlápnu úplně vedle… :)
Můžu se ještě zeptat, sušíte košile? Manžel je nosí do práce a rád je nosí i ve volném čase… Takže bych hodně uvítala, kdyby mi v tomto ohledu sušička pomohla :)

Susim, teda ty drahe kdyz jsou nove tak ne a stejne se to musi prezehlit.

sebla
Stálice 56 příspěvků 03.11.14 22:21

No nečekám, že košile ze sušičky pověsím rovnou na ramínko do skříně, ale pokud mi alespoň ulehčí jejich želení, budu spokojená :) Rozhodně to není jediný a důvod, proč chci sušičku. Ale kdyby ulehčila alespoň to, že nebudou tak zmačkané, tak budu šťastná. Nejhorší je, když mi přeschnou… to je pak za trest to žehlit :) Takže pokud by po vyndání ze sušičky stačily jen zlehka přejet žehličkou, byl by to velmi příjemný bonus! :)

ctu
Nováček 1 příspěvek 04.11.14 11:44
košile

Košile byl jeden z důvodů, proč jsem kupovala sušku. Bohužel jsem se nikde nedočetla, že je na to potřeba speciální program závěrečné napařování a pak hned na ramínko. To mi poradil náhodou jeden opravář, až už jsem měla sušičku doma.
Suším vše dohromady, program „do skříně“, na košile by byl lepší jiný, ale i tak se žehlí snadno, pokud je to hned…vytaženo i vyžehleno… :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >