Sušička, jak dlouho suší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 10.10.14 16:52
Susicka, jak dlouho suší???

Zdravím, muzu se zeptat? Spíše jen pro zajimávost - jak dlouho vam susicka suší? Takovou tu klasiku bavlnu - trička, tepláky, prádlo, ponožky…ta moje vlastně jeste nic nesusila dele jak 1h.10minut…treba svetry, hedvábí, jemný prádlo suší tak 30minut. V průměru proste za hodinu mam krasne suché a rovné prádlo.
Jak u vas??? Jinak mam značku miele. Dík:-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Fíííjááá
Kecalka 243 příspěvků 10.10.14 17:07

Ta naše je na tom obdobně, běžné prádlo suší cca. hodinu. Máme AEG

princeznaII
Kelišová 6529 příspěvků 10.10.14 17:39

Máme Boshku (typ nevím), suším na mix suché do skříně a přidávám, že chci šetrně a ukazuje to čas kolem 2 hodin.
Jak dlouho opravdu sušila netuším, neměřím jí to, až mám čas a náladu vyložím ji.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 10.10.14 17:54

No mám Beko, má tam tisíc programů. ale ty nejčastěji použávané hodinu až hodinu dvacet

soanpe
Závislačka 3138 příspěvků 10.10.14 17:55

Zalezi na intenzite. Mam moznost bastavit od 800 do 1800. Susim na nizsi vykon. pak se nic nesrazi.

Meha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 17:56

Siemens a kolem 1,5 hodiny

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 10.10.14 18:58

LG a suší tak 1-1,20 h… záleží co tam je, sama pozná že je sucho…
ale když jsme u těch sušiček, co děláte proti tomu, aby zipy nemlátili tolik do bubnu? všechno tam dávám zapnuté, ale ty mikiny, bundy, kalhoty…

Majka4
Kecalka 167 příspěvků 10.10.14 22:58

Hlavně záleží na tom, jak je prádlo vyždímané. tak že pokud pračka ždímá na 1600 otáček, tak sušička ho vysuší za třetinu času, než prádlo vyždímané na 600 otáček…

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 11.10.14 08:22
@Majka4 píše:
Hlavně záleží na tom, jak je prádlo vyždímané. tak že pokud pračka ždímá na 1600 otáček, tak sušička ho vysuší za třetinu času, než prádlo vyždímané na 600 otáček…

to je jasne, tak ptala jsem se na
běžnou bavlnu - tepláky, trička…ta se bežné zdimaji na 1400 otáček, to je u dnešních praček standart. Pracky pred 10ti lety mely standartne 1200otacek…
Takze, pri 1400 otáčkách tak nejak vsechny susicky suší kolem te hodiny, to me zajímalo a vsem dík za reakce:-)

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 11.10.14 08:24
@kacabus píše:
LG a suší tak 1-1,20 h… záleží co tam je, sama pozná že je sucho…
ale když jsme u těch sušiček, co děláte proti tomu, aby zipy nemlátili tolik do bubnu? všechno tam dávám zapnuté, ale ty mikiny, bundy, kalhoty…

ja nic nezapinam…zavři dvere do koupelny a nic neslysim:-)
Ani v prodejně nic neporadili…pry to tomu bubnu nevadí..nevim???

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 11.10.14 08:28

@kacabus a co teprve chlapovi montérky, to je rachot, naštěstí ji máme na chodbě, ale taky nevím jak jinak to udělat

@lllucie no ja i na pračce otáčky snizuju, to samy na susicce, raději o trochu déle než vysoké otáčky :think:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 11.10.14 12:13
@catherine100 píše:
@kacabus a co teprve chlapovi montérky, to je rachot, naštěstí ji máme na chodbě, ale taky nevím jak jinak to udělat@lllucie no ja i na pračce otáčky snizuju, to samy na susicce, raději o trochu déle než vysoké otáčky :think:

snizujes proč? Aby se prádlo neznicilo? Jen se ptám:-) ja mam pracku i susku miele a ty pry sou tak chytrý, ze si vse nastaví sami, aby to pro to daný prádlo bylo ideál…říkali v servisu…beru s rezervou:-)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 11.10.14 12:19

@lllucie jojo,přijde mi to šetrnější (ale je to můhj osobní dojem, nikdy jsem to víc nezkoumala) mám tam program třeba přímo na dětské a ten je myslím 800 otáček, takže většinou volím ten na většinu prádla

princeznaII
Kelišová 6529 příspěvků 11.10.14 12:26
@lllucie píše:
snizujes proč? Aby se prádlo neznicilo? Jen se ptám:-) ja mam pracku i susku miele a ty pry sou tak chytrý, ze si vse nastaví sami, aby to pro to daný prádlo bylo ideál…říkali v servisu…beru s rezervou:-)

taky snižuju, předchozí pračka mi nenávrtaně zmačkala jednu várku díky vysokým otáčkám

@lllucie píše:
to je jasne, tak ptala jsem se na
běžnou bavlnu - tepláky, trička…ta se bežné zdimaji na 1400 otáček, to je u dnešních praček standart. Pracky pred 10ti lety mely standartne 1200otacek…
Takze, pri 1400 otáčkách tak nejak vsechny susicky suší kolem te hodiny, to me zajímalo a vsem dík za reakce:-)

tak asi nemám dnešní pračku nebo co, naše Beko má maximum 1000 a snížovač na 800 :think:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 12.10.14 06:40
@princeznaII píše:
tak asi nemám dnešní pračku nebo co, naše Beko má maximum 1000 a snížovač na 800 :think:

píšu standartne, to mi řekli v prodejně se servisem. Treba mas nejakou levnější, proto méně otáček??? Nam treba beko vubec nedopirucili, ale to je každého věc. Nemyslím nijak spatne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >