Sušička prádla Beko 7380X

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 04.10.14 14:33
Sušička prádla Beko 7380X

Dobrý den, má někdo sušičku prádla Beko 7380X? Uvažuji nad ní, ale trochu mě zaskočilo její hodnocení dtestu ve funkci „mačkání prádla“, kde dosáhla pouhých 25% :( Je prádlo zmačkané, musí se prádlo po usušení žehlit?

Reakce:
madla21
Závislačka 2847 příspěvků 04.10.14 14:39

@Zuzlounek omlouvám se, že vstupuji mimo téma, ale které v tom Dtestu dopadly nejlíp co se mačkání prádla týče?

Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 04.10.14 14:50

@madla21 právěže v této konkrétní funkci skoro všechny, průměrně mají okolo 40%. Ale celkově ta Beko vyšla jako druhá nejlepší.

madla21
Závislačka 2847 příspěvků 04.10.14 21:52

@Zuzlounek já taky právě vybírám sušičku, ale to mačkání prádla je pro mě dost rozhodující

Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 05.10.14 08:43

@madla21 včera mi psala kamarádka, co má Beko ale jiný typ a prý je prádlo ok, žehlit nemusí

Zanet26
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 24.10.14 11:20

Ahujte holky. já mám beko 7360.. :nevim: a vůbec se nevyznám v těch programech, který nejradši nebo nejčastěji používáte? děkuju za odpověd :kytka:

rosolina
Kelišová 6653 příspěvků 24.10.14 11:23

Já mám sušičku i pračku Beko a jsem maximálně spokojená. Pokud prádlo vytáhneš po dosušení a hned ho poskládáš tak se opravdu žehlit nemusí, krom košil a ty do sušičky stejně nedávám. Suším v tom vše krom košil a svých halenek a opravdu to není moc pokrčené a jak jsem psala, pokud to vytáhneš po dosušení tak není problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >