Sušička na prádlo Bosh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radushka1
Kecalka 157 příspěvků 06.10.14 11:18
Sušička na prádlo Bosch

Holky, už se tu několikrát řešily sušičky, dívám se po Bosch a nevím jestli jít do té na 7kg nebo 8kg prádla, co vy na to, jaké máte zkušenosti…díky za rady :-)

Příspěvek upraven 06.10.14 v 11:38

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20155 příspěvků 06.10.14 11:19

Mam na 7, stejne tak pracku. Pro nas 3 staci

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 06.10.14 11:22

@radushka1 bosch se pise s ch kdyz uz.
A kapacitu podle toho na kolik mas pracku ne :lol:

tterka
Kelišová 5423 příspěvků 06.10.14 11:29

@radushka1 přesně jak píše @quinny, záleží na tom, jakou máš kapacitu pračky. Já bych upřednostnila tu větší kapacitu. Až mi odejde pračka nebo sušička, každopádně koupím obojí nové a kapacitu minimálně 8, ale spíše 9 kg. Ale já do toho dávám i obrovský přehoz na postel, na který je těch 7 kg prostě málo a také peřiny.

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 11:30

Cim vetsi kapacita, tim lepe. Respektive cim vetsi buben, tim lepsi, pradlo ma vice prostoru a tolik se nemacka. Resil jsem toto u susicky LG - nabizi variantu na 7, 8 a 9kg pradla. Vnejsi rozmery jsou stejne. Ovsem lisi se velikost vnitrniho bubnu. Nechal jsem si to jeste potvrdit primo od LG, kde mi napsali, kolik litru ma buben te ktere susicky. Na 9kg pradla ma nejvetsi buben, takze je to jasna volba. I kdyz kapacitne to spis nevyuzijeme, tak ma pradlo vice mista, aby si to tam uzilo :D

SarkaNovo
Závislačka 3585 příspěvků 06.10.14 11:36
@radushka1 píše:
Holky, už se tu několikrát řešily sušičky, dívám se po Bosh a nevím jestli jít do té na 7kg nebo 8kg prádla, co vy na to, jaké máte zkušenosti…díky za rady :-)

Ahoj, podle toho, kolik vás je.My jsme 4 a stačí nám na 7kg a je to super věc, už bych jí nedala! :)

radushka1
Kecalka 157 příspěvků 06.10.14 11:40
@quinny píše:
@radushka1 bosch se pise s ch kdyz uz.
A kapacitu podle toho na kolik mas pracku ne :lol:

Díky za upozornění, ono vybírala jsem v diskuzích, kam to zařadit, tak jsem podle holek automaticky napsala Bosh, ale máš pravdu, ta angličtina nám komolí vše :-)
Jinak raději se ptám, pračka má menší kapacitu, ale už 2 roky se mi snaží odejít a pořád se jí ještě nechce…

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 06.10.14 12:00

@radushka1 taky jsem čekala, až odejde pračka, pak se koupila pračka + sušička, máme 8kg a super, dám do toho i deky a hlavně ta pračka i když tam je prádla méně, tak si vezme vody kolik potřebuje a celkově sepřizpůsobí kolik tam je prádla, takže za mne větší…

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 07.10.14 08:52
@radushka1 píše:
Díky za upozornění, ono vybírala jsem v diskuzích, kam to zařadit, tak jsem podle holek automaticky napsala Bosh, ale máš pravdu, ta angličtina nám komolí vše :-)
Jinak raději se ptám, pračka má menší kapacitu, ale už 2 roky se mi snaží odejít a pořád se jí ještě nechce…
:palec:
Jestli se pak chystas na vetsi tak tu vetsi.
Min se to bude mackat. A pokud to neni jen pro jednoho cloveka tak se to asi vzdycky uzije, rozdil treba ve spotrebe uz bude minimalni 8)
Mam na 7kg ale pracku jen na 6. No brzy nas bude doma pet a ja zacinam mit pocit, ze se v tom pradle brzo utopime. Brala bych neco profi tak na 20kg ale nemam to kam dat :mrgreen:
radushka1
Kecalka 157 příspěvků 07.10.14 11:06
@quinny píše: :palec:
Jestli se pak chystas na vetsi tak tu vetsi.
Min se to bude mackat. A pokud to neni jen pro jednoho cloveka tak se to asi vzdycky uzije, rozdil treba ve spotrebe uz bude minimalni 8)
Mam na 7kg ale pracku jen na 6. No brzy nas bude doma pet a ja zacinam mit pocit, ze se v tom pradle brzo utopime. Brala bych neco profi tak na 20kg ale nemam to kam dat :mrgreen:

Objednáno :-), zítra ji mám doma.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 08.10.14 10:18

@radushka1 tak se pochlub :palec:

AvajBr
Závislačka 4668 příspěvků 13.10.14 15:23

Hoj, taky by me zajimalo, jakou jsi nakonec vybrala a jak jsi s Boschkou spokojena? Mam ji jako favorita. Libi se mi, ze ma Selfcleaning. Budu asi vybirat mezi Electroluxem, Siemens a Boschem. Vubec netusim. Na diskuzich maji vsichni AEG Lavatherm, ale ten nechci prej se hodne spatne cisti ty filtry a ani v Dtestu nedopadlo moc dobre. Siemens a Bosch me prijde uplne stejny. Nevite, jaky je mezi nimi obecne rozdil?

Diky predem za reference :mrgreen:

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 16:57

Bohuzel ani Siemens ani Bosch nenabizi u kondenzacnich susicek vypust kondenzatu do odpadu a musi se to pokazde vylevat, coz mi velice snizuje uzivatelsky komfort. Ja osobne jdu do susicky LG, ktera je na 9kg, kondenzacni a s moznosti vyvodu kondenzatu do odpadu.

radushka1
Kecalka 157 příspěvků 13.10.14 22:04
@AvajBr píše:
Hoj, taky by me zajimalo, jakou jsi nakonec vybrala a jak jsi s Boschkou spokojena? Mam ji jako favorita. Libi se mi, ze ma Selfcleaning. Budu asi vybirat mezi Electroluxem, Siemens a Boschem. Vubec netusim. Na diskuzich maji vsichni AEG Lavatherm, ale ten nechci prej se hodne spatne cisti ty filtry a ani v Dtestu nedopadlo moc dobre. Siemens a Bosch me prijde uplne stejny. Nevite, jaky je mezi nimi obecne rozdil?Diky predem za reference :mrgreen:

Maximální spokojenost… jinak tyto tři sušičky si myslím, že jsou na jedno brďo, hlavně Bosch a Siemens. Mamča má Boženku pračku i sušku, tak jsem šla též do ní.

radushka1
Kecalka 157 příspěvků 13.10.14 22:05
@kolik píše:
Bohuzel ani Siemens ani Bosch nenabizi u kondenzacnich susicek vypust kondenzatu do odpadu a musi se to pokazde vylevat, coz mi velice snizuje uzivatelsky komfort. Ja osobne jdu do susicky LG, ktera je na 9kg, kondenzacni a s moznosti vyvodu kondenzatu do odpadu.

Já výpusť nechtěla, nemám ji kam vypustit,… tak pro mě to nebylo kritériem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >