Sušička mi přestala vonět

137
22.11.15 12:43

sušička mi přestala vonět

Zdravím dámy :)
Chtela bych se zeptat, mám novou sušičku zn. elektrolux. Mám ji ani ne měsíc. Ze začátku jsem byla nadšená, používám vonné ubrousky do sušičky a prádlo z ní úplně krásně a intenzivně vonělo. Ale teď po měsíci i při používání ubrousků pradlo přestalo vonět, ale úplně. (přitom při sušení mi to voní spíš doma, jako by ta vůně všechna hned letěla ven)
Nevím kde může být chyba? Dělám vše pořád stejně, čistím, ale už to nevoní a to ani při dvojnásobném množství přidané vůně. Jsem zoufalá, poraďte prosím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2247
22.11.15 13:02

A co spis zkusit zmenit vuni?? Myslim ze to neprestalo vonet spis uz jen ty to necitis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
22.11.15 13:07

@Kvitko.27 Taky myslím, že jsi si spíše zvykla - dej očuchat prádlo někomu mimo tvoje bydliště : )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
22.11.15 13:28

Ot ale jake pouzivate ubrousky do susicky? Ja teda zadne a pradlo krasne voni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
22.11.15 13:29

A mas vycistene vsechny filtry? I takovy ten bazmek uvnitr na rozvod tepla? Jestli ti vuni nechytaji zanesena vlakna.
Jinak je tez mozne, ze nos vuni privykl, tak uz ji bere jako normu, zkus zmenit vuni nebo ji parkrat nepouzit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2247
22.11.15 13:30

Ja mam susicku pul roku ubrousky sem jeste nezkousela a i tak me pradlo krasne voni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
22.11.15 13:58

@Bibi239 Nevim co tam má být na rozvod tepla… V návodu o tom nic nepíšou??
Jen vylít vodu z nádobky, vyčistit vnitřní filtr a pak vyčistit ten filtr co se vysává přímo v sušičce. Přidám foto.
Ale o rozvodu tepla ani na sušce ani v návodu žádná zmínka… :'(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
22.11.15 14:01

@PetaP Používám ubrousky a případně tekutou vůni z DM. viz foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
22.11.15 14:03

@Emno Holky, fakt to neni mojim nosem. Najednou je to prádlo úplně bez vůně. Paradoxně zkondenzovana voda voní tou vůní, ale to prádlo vůbec nevoní :( Obávám se že bude něco zanesené, ale jestli už po měsíci, tak to půjdu do kolen :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
22.11.15 14:07

@Kvitko.27 jo, to je ono na te fotce. V te moji to jde cele vyndat, je to take velke plechove, krz to proudi vzduch. Ja to teda vymyvam, ak se tam namotaji moje vlasy, tak to jde hrozne blbe cistit :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
22.11.15 14:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
22.11.15 14:14

Ještě tam mám takový filtr (to malé bílé sítko) a pokaždé mi v něm stojí voda… A nevím co je za ním. Začíná mi připadat, že to prádlo už začíná smrdět. Ted sem usušila další várku s trojnásobnou dávkou vůně než jindy a pořád to vubec nevoní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
22.11.15 22:21

@Kvitko.27 Zavolala bych na linku výrobce a zeptala se, zda je ok, že tam je ta voda v sítku, a že ti prádlo přestalo vonět a dokonce snad začlo zapáchat, co oni na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
23.11.15 00:25

@Emno Dobrý nápad :) To mě vůbec nenapadlo :). Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 07:00

@Kvitko.27 Ahoj,tak s tím asi nic nenaděláš, taky mi tam stojí voda. A vlastně asi všem, kteří mají tuto sušičku - je to AEG že? Už jsem četla dotaz na Heuréce a někdo tam odpovídal, že je to normální. Ale zkus zavolat a pak dej vědět, co ti odpověděli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama