Zpět na web

  • načítám...

1448198009791.jpg

Ještě tam mám takový filtr (to malé bílé sítko) a pokaždé mi v něm stojí voda... A nevím co je za ním. Začíná mi připadat, že to prádlo už začíná smrdět. Ted sem usušila další várku s trojnásobnou dávkou vůně než jindy a pořád to vubec nevoní...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...