1448198009791.jpg
Ještě tam mám takový filtr (to malé bílé sítko) a pokaždé mi v něm stojí voda... A nevím co je za ním. Začíná mi připadat, že to prádlo už začíná smrdět. Ted sem usušila další várku s trojnásobnou dávkou vůně než jindy a pořád to vubec nevoní...
- Autor: Kvitko.27
- Vloženo: 22.11.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána