Sušička prádla na balkóně?

22.4.17 22:54

Sušička prádla na balkóně??

Ahojky, mám zvláštní otázku..
Mám sušičku ( tu se zásobníkem na vodu ), která je momentálně ve velké skříni v chodbě. Nikde jinde není místo. Napadlo nás dát ji na balkon, který je krytý stahovací roletou. V létě v pohodě, ale co v zimě? Nemáte někdo zkušenost? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3701
22.4.17 22:57

@Rosalin88 zkusenost nemam, ale myslim ze ji to tam nebude prospivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
22.4.17 22:59

Rozhodně minusové teploty a vlhkost nepřežije…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2230
22.4.17 23:01

V navodu me susicky je napsano, ze nema byt v mistnosti, kde je mene nez pet stupnu nad nulou. Prodluzuje si cyklus automaticky uz pri nejakych deseti nad nulou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 23:04

Ach jo.. v tom případě mi buď zmrzne venku, nebo se uškvaří doma :lol: Doma téměř nesuší, určitě má málo prostoru. Byl to dárek. :think: i tak díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48887
22.4.17 23:22

Pokud na tom balkone v zime mrzne (a ze mi umi mrznout i na zasklenem), tak ji to nebude delat dobre, spousta casti je po pouziti zevnitr vlhka a spousta plastu proste neni vyrobena do minusovych teplot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
22.4.17 23:31

A co sklep? Nedala by se dat do sklepa? Sice uz jeji pouzivani nebude tak pohodlne, ale porad lepsi, nez susit na snurach a zehlit. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
23.4.17 00:47

Tchýně má susicku v obýváku. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
23.4.17 06:21

A co v kuchyni? je potřeba aby právě sušila v zimě no, a to na balkoně bude dost vlhko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
23.4.17 06:24

Rozhodne nebude susit. Dala jsem susicku do sklepa, ale pres zimu teplota kolem „nula“ a absolutne nic nebylo suche. I kdyz jsem vse vytrela a mela pocit, ze je susicka sucha nebylo mozne pradlo ususit a program jel neskutecne dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35229
23.4.17 08:03

Susicka pomerne dosti hreje, prijde mi skoda se zbavovat toho tepla, ktere platis. Na druhou stranu na krytem balkone by ho mohla temperovat tak, ze by bylpouzitelny i v zime - a v lete by ti nevyhrivala byt. Ale jestli holky pisou, ze to za nizkych teplot neusi, je ta uvaha bezpredmetna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bibie
23.4.17 08:34

Spousta lidi ji ma v obyvaku, ja ji chtela do loznice. Nakonec jsme ji dali na uzkou pracku v koupelne a funguje uz 6 let. Je to ale pomocnik, ze bych ji klidne mela i upristred mistnosti, jen at mi slouzi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
3370
23.4.17 08:53

@Rosalin88 mamka ma take susicku ve skrini na chodbe a problem, ze by neususila nema :think: Rozhodne na balkon bych ji nedavala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13861
23.4.17 08:57

Mi ji mame v kuchyni vedle linky, na balkon bych nedavala, spousta soucastek ti tam v mrazu popraska. Nesla by dat treba nad pracku? To sem videla hodnekrat ze meli pracku a susicku pridelanou na ni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13164
23.4.17 09:44

@Rosalin88 nechala bych ji v té skříni. Na balkoně ji přes zimu zničíš…
jinak já ji mám třeba v kuchyňském koutě pod linkou - nechala jsem si ji kvůli sušičce prodloužit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama