Švábi od sousedů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.10.21 19:30

Švábi od sousedů

Zdravím, píšu toto se slzami v očích a plná vzteku. Momentálně šestým rokem žijeme v paneláku, nikdy tu s nikým, ani s námi problém nebyl, prostě klidný vchod.. No je tomu asi čtvrt roku, co se nad nás nastěhovali romové, je jich tam asi 10 v bytě 3+1 myslím že i to o něčem svědčí, ale budiž. Noční klid řešíme MP, denní bordel, hluk, a nevychované návštěvy jsme řešily spolu se sousedkama a eventuálně domluvou (která vždy vydržela max dva dny) Bohužel co jsme nezsjistili, máme plny byt švábů a já nevim jakých potvor, jsem si jista že je to od nich, protože dosud tu nic nebylo a jim se stačí podívat na patro, pytle od odpadků, které se ji tam hromadí, na balkóně jdou vidět promokle deky nebo co, ze stoupacek cítím zatuchlinu, no hnus. Já nemám zkušenost jak toto řešit, momentálně máme možnost jít přechodne k mým rodičům, ale co s bytem? Jejich majitel byl neprodleně několikrát kontaktovan a na naše výzvy nereaguje, na koho se v těchto případech obrátit prosím? Je to náš první byt nikdy jsme toto neresili, tak jsme zoufalí :,( prosím o rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36792
29.10.21 19:46
@Anonymní píše:
Zdravím, píšu toto se slzami v očích a plná vzteku. Momentálně šestým rokem žijeme v paneláku, nikdy tu s nikým, ani s námi problém nebyl, prostě klidný vchod.. No je tomu asi čtvrt roku, co se nad nás nastěhovali romové, je jich tam asi 10 v bytě 3+1 myslím že i to o něčem svědčí, ale budiž. Noční klid řešíme MP, denní bordel, hluk, a nevychované návštěvy jsme řešily spolu se sousedkama a eventuálně domluvou (která vždy vydržela max dva dny) Bohužel co jsme nezsjistili, máme plny byt švábů a já nevim jakých potvor, jsem si jista že je to od nich, protože dosud tu nic nebylo a jim se stačí podívat na patro, pytle od odpadků, které se ji tam hromadí, na balkóně jdou vidět promokle deky nebo co, ze stoupacek cítím zatuchlinu, no hnus. Já nemám zkušenost jak toto řešit, momentálně máme možnost jít přechodne k mým rodičům, ale co s bytem? Jejich majitel byl neprodleně několikrát kontaktovan a na naše výzvy nereaguje, na koho se v těchto případech obrátit prosím? Je to náš první byt nikdy jsme toto neresili, tak jsme zoufalí :,( prosím o rady

Musí se očistit celý panelák. Celý vchod. Nahlásit správě a konat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8595
29.10.21 19:49

Někdo ten dům spravuje?
JInak se to řeší deratizací, ale to musí i ten původce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
29.10.21 19:53

Jestli mají děti, tak bych tam poslala sociálku a hygienu. Ti by mohli pak i kontaktovat majitele :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
29.10.21 19:55

A kolik jste těch švábů našli? Zrovna švábi jsou prý dost vzácní. Řeší se to se správou a dezinsekcí celého paneláku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
29.10.21 20:38

Takze jsou tam jen v pronajmu? Jestli jo, majitel je peknej kreten!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 20:41

Dcery byly i pokousane od štěnic, máme relativně fugy v trubkách od topení, holky maji hned u toho postele, já se cela klepu když to píšu :,( švábi byli na lince a prevazne v kuchyni a malo jich zrovna nebylo no :( zmínila jsem se domovnici a ta jediné co tak že se bude snažit kontaktovat majitele, takže já mám hned v pondělí zavolat deratizační službu, dobře. Pres socialku me to nenapadlo řešit, ale určite to v pondělí také udělám, tohle jsou opravdu špíny, tak třeba to taky k něčemu bude. Děkuju vám… Me šlo hlavně o to ze je majitel onoho bytu prostě blb a nehodlá to s námi řešit :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1111
29.10.21 22:05

Hlavně pokud to leze od nich, tak deratizace ve vašem bytě je zbytečná. (Jsou to vyhozené peníze.) Ty potvory tam zase rychle nalezou…

Bude potřeba vyčistit oba byty. Ne - li celý panelák. Pokud je to ve stupačkách tak i sklepy. Prostě komplet všechno.

Takoví sousedé jsou za trest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 23:45

@KeckaJ já jsem si na 100%jista ze to od nich je no..takže než zavolat deratizaci, budu muset nejdřív dokopat jejich majitele aby udělal stejný krok. Tak to nevím kdy se uskuteční, protože nás totálně ignoruje. Já. vůbec nevím jaké „páky“ použít jako první :( mate pravdu, jsou jak za trest :,(

• Citovat
  • Nahlásit
991
30.10.21 01:37

Jestli mate stenice tak dej pozor, at je nedotahnete k vasim, ty do prace, nekam do hotelu kdyz pojedete… Je to strasne, muze trvat se jich zbavit, neni to na jedno postrikani. Zkuste aspon nejak zapenovat ty otvory. Ty mrchy pry vylezaji hlavne v noci, pres den je nevyluxujes nebo tak. Znami je takhle zdedili po predchozich najemnicich, prisli o gauc a koberce, majitel jim tam poslal deratizera a oni tam pak spali. Nemeli kam jinam jit, pry je to toxicke… Děs. Ale po jednom vystrikani bylo po nich. Nastuduj si to a obejdi sousedy. Ty za to nemuzes. Musite se spojit a jednat spolecne. Muze dojit k velke škodě na majetku. Informuj prosím jak pokracujete, muze to nekomu pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36792
30.10.21 06:25
@Anonymní píše:
@KeckaJ já jsem si na 100%jista ze to od nich je no..takže než zavolat deratizaci, budu muset nejdřív dokopat jejich majitele aby udělal stejný krok. Tak to nevím kdy se uskuteční, protože nás totálně ignoruje. Já. vůbec nevím jaké „páky“ použít jako první :( mate pravdu, jsou jak za trest :,(

Tak ta firma asi neodjede, aby to neudělala všude. A když jsi si tak jistá, že je to od nich…kdokoliv v paneláku si mohl koupit bazarový gauč nebo postel a broučci se jen rozmnožili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
30.10.21 12:41

@Russet Jestli tam mají odpadky roztahané až na chodbě, které navíc nevynášejí, jde od nich pach a podobně. Tak bych si taky vsadila na ně.

A i kdyby to bylo od někoho jiného… Tak u nich už bydlí taky. A deratizovat se musí celý barák. Včetně společných prostor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8595
30.10.21 13:40
@Anonymní píše:
@KeckaJ já jsem si na 100%jista ze to od nich je no..takže než zavolat deratizaci, budu muset nejdřív dokopat jejich majitele aby udělal stejný krok. Tak to nevím kdy se uskuteční, protože nás totálně ignoruje. Já. vůbec nevím jaké „páky“ použít jako první :( mate pravdu, jsou jak za trest :,(

A zkusit tu hygienu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
6.11.21 08:50

Ještě toto!!! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...