Reklama

Svatba - čeho se vyvarovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moominka
Povídálka 31 příspěvků 02.05.18 17:24
Svatba - čeho se vyvarovat?

Dobré odpoledne ženy,
chtěla bych se zeptat, zda-li máte nějaké tipy či poznatky (ať z vlastních svateb, či jiných) ohledně věcí, kterých se ohledně organizace vlastní svatby vyvarovat?
Například jsem se tu už dočetla, že únos nevěsty nemusí být zrovna nejlepším nápadem. :think:

Moc Vám děkuji. :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:30
@Moominka píše:
Dobré odpoledne ženy,
chtěla bych se zeptat, zda-li máte nějaké tipy či poznatky (ať z vlastních svateb, či jiných) ohledně věcí, kterých se ohledně organizace vlastní svatby vyvarovat?
Například jsem se tu už dočetla, že únos nevěsty nemusí být zrovna nejlepším nápadem. :think:Moc Vám děkuji. :srdce:

Ahoj, prosím anonym. S únosem musím souhlasit :zed: na naší svatbě si nezávisle vymysleli 3 kamarádi že udělají únos. Takže mě první unesl jeden. Málem nás srazilo auto. A pak se pohádali ti další že už to měli naplánované a atd. Strašná hádka to byla :roll:. Nakonec jsem řekla že radši ukončíme zábavu protože nechci aby nám pokazili svatbu. Tak se uklidnili ale dodneška mě to mrzí..

rozand
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 02.05.18 17:30

Myslím, že na tohle je lepší beremese.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 02.05.18 17:31

Uvažuju zda se jít fotit před oběděm nebo po..aby jsme se třeba nepokypali :-D možná že kraťoučké před, a delší po :-D Obřad máme v 13. hod. Oběd jsem chtěla dát tak na 14. tak to asi nestíháme :-D
Jinak napsala jsem do dopisu, děkuji, že nesdílíte fotky z našeho dne na sociálních sítích. Já bych to třeba nikomu neudělala, věřím že tam nikdo takový není, ale projistotu :-D

luccifera
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 02.05.18 17:31

My zaradili v dobe paroveho foceni ubytovavani hostu a spanek s odpocinkem pro starsi osazenstvo a vsichni byli nadseni (i mladsi)

rozand
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 02.05.18 17:34

@Pennya My se šli fotit mezi pátou a šestou, kdy už všichni tančili a slavili. ;) Aby na nás nikdo nikde nečekal.

Moominka
Povídálka 31 příspěvků 02.05.18 17:35
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym. S únosem musím souhlasit :zed: na naší svatbě si nezávisle vymysleli 3 kamarádi že udělají únos. Takže mě první unesl jeden. Málem nás srazilo auto. A pak se pohádali ti další že už to měli naplánované a atd. Strašná hádka to byla :roll:. Nakonec jsem řekla že radši ukončíme zábavu protože nechci aby nám pokazili svatbu. Tak se uklidnili ale dodneška mě to mrzí..

Páni, no, tak to chápu. My se popravdě s přítelem celé svatby jako takové děsíme ( já z rozvedené rodiny, teď koho pozvat a koho ne, navíc jsme oba hrozní stydlíni) a představit si, že by nám jí ještě někdo takovým způsobem pokazil.. :(
:nevim: Navíc svatební den je jen jeden a nechat ai ho utéct kvůli tkové hloupé tradici..
No, do tohohle nepůjdu úrčitě :)

Marcam
Závislačka 4888 příspěvků 02.05.18 17:36

Ty únosy jsou naprd, je to ztráta času a peněz.

Moominka
Povídálka 31 příspěvků 02.05.18 17:38

@Pennya S tím sdílením na sociálních sítích to je super nápad! :) Sama nechápu, co všechno lidé dokážou sdílet na internetu. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:40
@Moominka píše:
Páni, no, tak to chápu. My se popravdě s přítelem celé svatby jako takové děsíme ( já z rozvedené rodiny, teď koho pozvat a koho ne, navíc jsme oba hrozní stydlíni) a představit si, že by nám jí ještě někdo takovým způsobem pokazil.. :( :nevim: Navíc svatební den je jen jeden a nechat ai ho utéct kvůli tkové hloupé tradici..
No, do tohohle nepůjdu úrčitě :)

U nás bylo veselé dávat dohromady zasedací pořádek. Tchyně má manžela s tchánem, pak se rozvedli a manžel 10 let vyrůstal s jiným mužem a toho bere jako tátu. Takže toho jsme museli také pozvat. No a za 3 tchýně už má teď jiného partnera.. tak toho taky.. :lol: úžasný! :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:41
@Moominka píše:
Dobré odpoledne ženy,
Například jsem se tu už dočetla, že únos nevěsty nemusí být zrovna nejlepším nápadem. :think:Moc Vám děkuji. :srdce:

Ještě jsem si vzpomněla že jsme byli na svatbě, kde ženich a nevěsta jeli na oběd po obřadu. 3 hodiny jsme na ně čekali! To bylo šílený! Než přijeli, tak se zbytek zlil.. :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:42

Po svých zkušenostech bych se na celou svytbu vybodla. Šla bych s chlapem na úřad na tajný obřad (opravdu tajný, ne jako to udělala sestřenice, že všem řekla, že se berou a nikoho tam nechce - dodnes s ní nemluví její táta a máma jí to omílá při každé příležitosti) a pak to oznámila na grilovačce.
U nás byl průšvih focení - cca 30 minut po obřadu a pak po obědě a nikomu se to nelíbilo, že nás tam chtějí, proč odcházíme… Únos - byl v pohodě, ale tchýně se hroutila, že tam nejsem (cca 20 minut). Zábava byl trapas na ntou, i když se kluk, co to měl zajišťovat snažil, ale nikdo se nechtěl zapojit. Nakonec nám jedna část příbuzenstva zcizila výslužku + večeři a bez rozloučení odjeli (odvezli jeden celý dvoupatrový dort, asi 50 řízků, které měly být k večeři, 2 krabice cukroví… Bylo to na stole, tak si to vzali a vypadli, přišli jsme na to pozdě, protože jsme zrovna řešili grilování k večeři)- takže bych to nechala víc hlídat třeba personálem.
Na druhou stranu teď jsme byli na svatbě a můžu doporučit nějakou zábavu pro děti - měli tam plastové „kamínky“ ve 3 barvách a velikostech a všechny děti to zabavilo na celé odpoledne :lol:

Marcam
Závislačka 4888 příspěvků 02.05.18 17:42
@Anonymní píše:
U nás bylo veselé dávat dohromady zasedací pořádek. Tchyně má manžela s tchánem, pak se rozvedli a manžel 10 let vyrůstal s jiným mužem a toho bere jako tátu. Takže toho jsme museli také pozvat. No a za 3 tchýně už má teď jiného partnera.. tak toho taky.. :lol: úžasný! :lol:

Tchyně to vyhrála, měla tam všechny tři. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:45
@Marcam píše:
Tchyně to vyhrála, měla tam všechny tři. ;)

No hele asi týden jsme vymýšleli jak je posadit :lol: :lol: :lol: :lol:

Moominka
Povídálka 31 příspěvků 02.05.18 17:45
@Anonymní píše:
U nás bylo veselé dávat dohromady zasedací pořádek. Tchyně má manžela s tchánem, pak se rozvedli a manžel 10 let vyrůstal s jiným mužem a toho bere jako tátu. Takže toho jsme museli také pozvat. No a za 3 tchýně už má teď jiného partnera.. tak toho taky.. :lol: úžasný! :lol:

Hehe, tak zas tak složité bychom to zas neměli. :D U nás je hlavní problém, že přítelův otec žije sám a je prostě hrozný introvert i vůči vlastním dětem. :( Takže se hlavně bojíme, aby se na té svatbě netrápil.. Ješte k tomu vedle jeho bývalé ženy (přítelovy maminky) už s novou rodinou.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama