Svatba - přípravy

2703
22.6.15 09:23

Svatba- přípravy

Ahoj, do svatby mám sice ještě času(až příští -asi-podzim),ale přesto už teď začínám přemýšlet a představovat si jakou bych ji ráda měla…no a tak by mě zajímalo, kdy, cca, bychom měli začínat připravovat vše k svatbě, kdy zamluvit datum, vybírat šaty atd atd. všechny vaše zkušenosti, rady a jakékoliv tipy nejen o přípravách svatby ráda uvítám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

98
22.6.15 09:29

@Dainvyk ahoj, podívej se na tyto stránky, hodně ti pomůžou. http://www.vseprosvatby.cz/…-svatby.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 09:42

@Dainvyk doporucuji stranku www.beremese.cz tam mas o. Svatbach vse na co si vzpomenes:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2550
22.6.15 09:43

@Dainvyk zaregistruj se na beremese.cz, tam najdes spoustu informaci od ostatnich holek :-) jinak s tim terminem to hodne zalezi na tom, kde chcete obrad a jestli chcete nejake specialni zadane datum. My si termin rezervovali asi pul roku pred svatbou, obrad jsme meli ve ctvrtek vecer, takze na nej necekaly zastupy snoubencu a nebyl by problem rezervovat si ho treba mesic pred svatbou… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2703
22.6.15 09:54

Díky dámy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.18 08:51

Ahoj, ráda bych se zeptala, řešíme svatbu cca pro 50 lidí. Máme to na krásném místě - obřad i hostinu a je zde místo max pro 50 lidí, víc se jich ke svatebnímu stolu prostě nedá.

Jak jste to měli s jídlem a místem pro fotografa a DJ? Jde mi o to, jestli dostali svatební oběd se všemi svatebčany, měli své místo u stolu?

Nebo jste jim nechali nějaké místo -např. za DJ pultem nějaký stoleček kam se mohou posadit, odložit si a měli k dispozici cokoliv z pozdějšího rautu.

Nejde mi o peníze (že nechci zaplatit o 2 porce navíc), ale spíše o to místo u stolu, pokud tam posadím DJ a fotografku, musím „vymazat“ od svatebního stolu někoho ze seznamu hostů.

A říkám si, že pokud nám oběd bude fotograf fotit, bude stíhat u toho zároveň jíst, nebo je lepší jim potom nechat ten raut, at si vezmou co chtějí?

Jaké máte zkušenosti prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2550
26.4.18 08:58

My to měli podobně, stoly jsme měli do U přesně na hosty. Takže fotograf, dj a řidiči měli stolek zvlášť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama