Reklama

Svatba v Grébovce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mladamamina17
Povídálka 14 příspěvků 09.07.18 21:48
Svatba v Grébovce

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli mate nektera zkusenoti se svatbou v Grebovce. Rada bych mela obrad ve Vinicnim altanku a hostinu v Pavilonu Grebovka. Ve Vinicnim altanku delaji civilni obrady jen do 14h. Pritel je krteny, muzeme se objednat na pozdejsi hodinu? A taky se tam objednava jen na 1 hodinu. Stihne se to vsechno? Chteli bychom si tam i udelal fotky. Je mozne zaplatit si hodinu obradu a pak si udelat fotky po “terminu” obradu? Mate zkusenosti s jidlem v Pavilonu Grebovka? Je personal mily, je mozne takove presunuti? A jak je to s dekoracemi, kytkami atd? Vsechno si to zarizuju sama nebo muzu rict vedeni altanku a pavilonu, co bych chtela a oni mi to zaridi? Mod vsem deluji za odpovedi! Omlouvam se za tu hromadu otazek, ale jeste nikdy jsem na ceske svatbe nebyla :oops:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.18 22:12

My tam meli svatbu v r. 2013. Je to takove sup sup ve fronte dalsi nevesta, ale moc hezke misto. V altánu jsme udelali jen par fotek a zbytek v parku, tam se da fotit libovolne dlouho. Jidlo jsme meli jinde.

Blanka S
Kelišová 5034 příspěvků 09.07.18 22:51

Já se tam vdávala v r. 2009, bylo nás asi 20…nikam se nepospíchalo …fotky máme z vinic a z parku. Jídlo bylo v restauraci :think: už nevím jak se jmenuje je u Lidlu. Starší bylo čerstvých 10m takže to bylo super, protože jsme si to užili s mužem a dceru vozili hosté pop parku doslova se o ní prali, kdo bude vozit ;). Jídlo v altánu jsem plánovala, ale bylo mi sděleno, že to dělají pokud je svatba kolem 100 hostů.

Blanka S
Kelišová 5034 příspěvků 09.07.18 22:57

Ještě se podívám zítra na oznámení myslím si, že jsme to měli v 13h, ale už to přesně nevím :oops:. Výzdobu mají svojí a krom hudby a jsme při obřadě nic neřešili. Výzdobu jsem měla až na hostině. Měla jsem fotografa + video.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama