Svatba v říjnu 2020

124
15.9.20 21:15

Svatba v říjnu 2020

Je tu někdo kdo má naplánovanou svatbu na říjen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.9.20 21:23

Ano, mame plan na pulku rijna.

• Citovat
  • Nahlásit
124
17.9.20 15:39

Tušíte to? Nebo čekáte jestli to zruší vláda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 08:18

Ano, máme koncem října. Zatím jedu přípravy v plném proudu, ale také se připravuji na to, že stát vymyslí zase nějaké omezení. Nicméně budu dodržovat jen zákony a zákonné vyhlášky, nějaká jejich doporučení, které prezentují v televizi a na sítích jako závazné, na to brát ohledy nebudu. To bychom se taky nemuseli vzít nikdy. Tak Vám přeji ať svatba vyjde dle plánů a představ. A je to až za měsíc aspoň u nás takže to může být zase vše jinak. Hlavně se z toho nestresujte, pořád je to jen svatba 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.9.20 10:39

Ahoj, máme svatbu v půlce října. 90 hostů, rozpočet máme 200 tisíc. Máme záložní plán pokud sníží počty na 50 lidí, tak to uděláme, ale bez kamarádů (jen rodina je 50), pokud na 30, tak se vezmem jen se svědkama a zkusíme zrušit to, kde jsme platili jen zálohy. Jen pronájem statku a jídlo vychází na 150 000,–. Svatbu rušit nebudeme, není záruka, že na jaře to bude lepší.
Pokud zase něco omezí, tak je mi líto těch svateb, co to museli z jara přeložit na podzim a teď zase tohle :zed: Modlím se, aby nakažených tolik nepřibývalo, ale předpokládám příští týden další omezení. :zed:

Na Slovensku mají od 1.10. povolené svatby jen pro 30 lidí, sepisují petici. Ale na Slovensku probíhají svatby trochu jinak než u nás.

Napíšete, kolik máte hostů a kolik jste do toho dali už peněz?

U nás v okrese je teď 35 nakažených, nepochopím, jestli další omezení udělají zase plošně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
18.9.20 14:13

@A.L.02 z jakého jste okresu u nás také není tolik nakažených že by se mělo vše zavírat nechápu proč to dělají plošné at si zavřou Prahu kdyz je tam toho hodně… Zatím také máme pořád v plánu nic neruším ale cetla jsem ze bude opět nouzový stav a pak se nebude moct nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.9.20 14:49

Jindřichův Hradec. A ty? Nouzový stav ještě nemusí znamenat, že se všechno zavře. V květnu byl ještě nouzový stav a už byly otevřené restaurace a svatby se mohly dělat v omezeném počtu. Kdy to máte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
18.9.20 16:59

Máme to mit 10.10. Tak uvidíme dneska jsem byla vyzvednout prstýnky a mame to tam taky vyryte to datum :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
22.9.20 20:46

My máme jít na svatbu 10.10. a jsem teda zvědavá, protože to je na Vysočině v jenom pěkném resortu a taky záleží na tom, jestli nezavřou ty restaurace a tak, doufám, že se to nestane, máme tam už naplánovaný i jiný program

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
22.9.20 21:13

Ja si myslim ze to všechno zruší uz s tou svatbou ani nepočítám tak jsem se těšila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18511
22.9.20 21:24

Jdeme na svatbu v rodine v Jiznich Cechach a to 10.10. Manzel je skeptik a tvrdi, ze svatba nebude. Ja se tesim, tak doufam, ze svatba bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
22.9.20 21:27

@Hanka1 asi jsem jak vás manžel
Také si myslím že svatby nebudou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18511
23.9.20 19:07

Dneska na tiskovce se Prymuly ptali na svatby a pocet omezeni hostu maximalne 30.
Tak pry zatim se to nechysta a kdyby ano, tak se to verejnost pry vcas dozvi.
Tak doufam, ze to do toho 10.10. stihnem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.9.20 11:01

Všechno teď řešíme na FB ve skupině Svatby v ohrožení, tak tam můžete mrknout.
Podle mě je blbost rušit svatby úplně. My ji třeba máme jako poslední. Letos už moc svateb nebude a lidi ty jarní přeložili na teď a Prymulu by ukamenovali. Možná přijde nějaké omezení, ale doufám, že ho řeknou aspoň 14 dní dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
24.9.20 16:48

@Hanka1 taky doufám že se tam ještě vlezeme
;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...