Svatební party ve stylu Abby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leniccccka
Povídálka 25 příspěvků 13.07.19 08:22
Svatebni party ve stylu Abby???

Ahoj, planujeme svatbu tu v rodinnem kruhu a následně svatební party, premyslime o stylu Abby? Myslíte si ze je to vhodné ci je lepsi nechat lidi aby prisli v cem chtejí oni???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mallorka
Závislačka 3193 příspěvků 13.07.19 08:29

V tom, co chtějí. Budou vám dávat dary nebo peníze a ještě jim delejte starosti s tim, co si mají vzít ba sebe :zed: :zed: :zed: :zed: takové pozvání na svatbu by mě vůbec nepotesilo, možná bych byla i otravena.

mroe
Neúnavná pisatelka 15725 příspěvků 13.07.19 08:34

Vy nemate zadne pribuzne nad 40 let? Jako dobra zabava pro mladez, ale uz vidim babicku nevesty jak shani retro kostym…Tohle rodina asi opravdu neoceni.

Kosopemi
Kecalka 269 příspěvků 13.07.19 08:37

Me by se taky nechtelo vymyslet, co na sebe dle zadani. Na Karneval si clovek vezme treba stary hadry, ale na svatebni party chce kazdej vypadat dobre a to jsou pak starosti.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 13.07.19 08:39

Me by to nepotesilo, radsi bych sla na svatbu v tom, co chci ja. Ale nejsem teda fanouskem abby.

Bubla Bůčková
Kelišová 7131 příspěvků 13.07.19 08:45

Nejdřív bych googlila, co je abby, pak si vzala svoje normální věci a přidala jeden detail aby se neřeklo. Na fotkách to bude vypadat, že půlka hostů jsou „divný“.

free333
Nadpozemská drbna 25706 příspěvků 13.07.19 08:49

Já ani netuším, co je abby styl…

A nepotěšilo by mě to… :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 13.07.19 08:50

Samozřejmě v tom, v čem chtějí. Pro mne by teda byla za trest už ta hudba a ještě se na to extra strojit :mrgreen:

Petra67
Kecalka 328 příspěvků 2 inzeráty 13.07.19 08:57

A me by to treba prislo fajn a originální a klidně bych neco vymyslela :mavam: a asi jsem uz v 32 stará, ze vim, kdo byla Abba :lol:

pralinka2727
Závislačka 3276 příspěvků 13.07.19 09:00

Předpokládám, že máš na mysli ve stylu hudební skupiny ABBA. Nápad je to teda úplně špatnej. Neumím si představit jak hosté 50+ budou křepčit ve zvonáčích a volánech, flitrech apod. Pokud by mě někdo na takovou svatbu pozval tak odmítnu. Protože je to další výdaj navíc, a nejsem úplně ten typ co by se nutně musel někde ztrapňovat. Nehledě na to, že to stejně bude většina lidí ignorovat, a bude to akorát vypadat blbě. Nejsme v muzikálu MAMMA MIA!

Příspěvek upraven 13.07.19 v 09:02

Russet
Neúnavná pisatelka 17150 příspěvků 13.07.19 09:01
@Leniccccka píše:
Ahoj, planujeme svatbu tu v rodinnem kruhu a následně svatební party, premyslime o stylu Abby? Myslíte si ze je to vhodné ci je lepsi nechat lidi aby prisli v cem chtejí oni???

No, za přiléhavej lesklej kostým bych tě hodně nesnášela :mrgreen: Hodně lidem zavaříš, nebudou mít doma nic na sebe. Já bych maximálně zavěsila diskokoule a sehnala všechny jejich hity. Vy s novomanželem byste jim mohli secvičit nějaký taneček. Vy dva snad nějaké kostýmy seženete, ale stokilová tetička bude mít VÉLKEJ problém :jazyk:

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 8 inzerátů 13.07.19 09:12

Už pár let po sobě děláme s mýma kámoškama akci v různých stylech…sejdeme se v této sestavě většinou jen jednou za rok a tohle se postará o další zábavu ( Hawai, čarodějnice, retro, 20 léta atd. ) Ale na svatbu bych tohle asi nevolila, už i tak stojí spoustu času i peněz si na tu svatbu něco hezkého na sebe pořídit a plus ještě vymýšlet kostým to asi ne. Možná bych, ale zařídila nějaký foto koutek a snažila bych se nějaké kostýmy a doplňky dát tam a každý by měl možnost se nějak oháknout a vyfotit. :)

Aduš8
Kelišová 5235 příspěvků 13.07.19 09:16

@Petra67 já jsme zhruba ve stejném věku, ale ABBA a Abba je rozdíl :nevim: taky jsem nepochopila, o co jde… @Leniccccka ne, nehodí se to na svatbu, nanejvýš tak na rozlučku se svobodou. Přesně jak píšou holky výš, kdokoliv s pár kily navíc vám za to poděkuje.

Zuzi79
Kecalka 164 příspěvků 13.07.19 09:21

Ja jsem na jedne svatbe ve stylu ABBA byla a bylo to super:) nekdo mel kostym, nekdo ne, nevesta s zenichem ano :mrgreen: a hrali jejich pisnicky a vsichni se dobre bavili a nikdo nebyl ve stresu :lol:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 13.07.19 09:55

Pokud byste to podali něco jako „večerní párty bude inspirována stylem Abby, pokud chcete, můžete si na sebe vzít oblečení či doplněk, který atmosféru umocní“, tak mi to nepřijde jako zas tak marný nápad. Koho to bude bavit, něco si vymyslí a přijde tak, komu by to bylo proti srsti, přijde normálně, a nikdo se nebude cítit do něčeho tlačen.

Já se zas obávám, že naopak mladší 20 let budou muset googlit, o co vlastně jde, babičky a tetičky budou mít jasno. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama