Svědění genitálií

Anonymní
3.3.16 17:42

svědění genitálií

Dobrý podvečer, mam takový intimní dotaz, včera mě začaly svědit genitálie, již jsem zde hledala podobné články ale nic jsem nenašla. i na internetu nebylo nic co by mi pomohlo k informovanosti tak by mě zajímaly vaše názory. takže k tématu už dva dny mě to tam dole švědí přičemž žádný výtok nemam, nebyla jsem nikde na bazénu ani nikde na veřejném wc abych mohla chytit nějakou infekci. hygienu dodržuji pravidelně. a sex mám jen se svým mužem. prosím nevíte co nebo s čeho by to mohlo být? a jestli je nějaký volně dostuplý lek v lékarně na tento problém.? děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3704
3.3.16 17:47

Těžko říct, ale zřejmě klasický kvasinky :) a samozřejmě léčit se to dá. Kup si Canesten v lékarně, za chvíli budeš mít pokoj. Pokud by to nepřestávalo, zašla bych na gyndu. Ono stačí mít třeba jen špatné spodní prádlo, nebo když se spotíš v kalhotech, něco si tam zaneseš, nebo tak. Nevypovídá to nic o hygieně ani o tom, že bys střídala partnery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.16 17:50

Svědí to jako mezi pysky? Tipuju kvasinky, můžou být z čehokoliv, třeba stres nebo sladké. Canesten je dobrý, nebo se zeptej v lékárně (nebo projdi výběr v nějaké internetové)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.16 17:51

@Callipo90 děkuji za informaci, ja jsem právě četla na internetu že to může být s častého střýdání partnerů nebo se špatné hygieny.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
3.3.16 17:52

@galantni jelenice ano mezi pysky, kolem poševního vchodu. canesten určitě skusím děkuji

• Citovat
  • Upravit
7313
3.3.16 17:55

To muze byt uplne z cehokoliv. Canesten jako prvni pomoc, kdyz nezabere, tak gynekolog. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
3.3.16 17:57

Taky doporučuji canesten a popřípadě návštěvu gynekologa

• Citovat
  • Upravit
12501
3.3.16 18:03

Jak píšou holky, canesten a gynekolog. Ještě bych poradila dubovou kůru :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.16 18:10

Přidám se…
mě svědí jako by pysk…ale už dlouho…vždy třeba týden klid, pak 2 dny šílený, pal zase klid…
jo…jsem sama, sex nebyl dost dlouho…
ale toto mám střídavě cca 3 roky…
co s tím???mazat??? ale čím, taky canesten???
111

• Nahlásit
  • Citovat
12501
3.3.16 18:17
@Anonymní píše:
Přidám se…
mě svědí jako by pysk…ale už dlouho…vždy třeba týden klid, pak 2 dny šílený, pal zase klid…
111

Jen tak něčím mazat je vždy ošemetné, nejlepší je opravdu návštěva gynekologa. Můžou to být kvasinky, pak ti doporučí antimykotika (canesten), můžeš mít na intimních partiích i ekzém, příčinou svědění může být i virus HPV.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
3.3.16 18:20
@Anonymní píše:
Přidám se…
111

Tak v tomhle případě bych navštívila gynekologa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.16 18:22

Děkuji…
u gynokoložky jsem byla…stěry, cytologie v pořádku
je to otravný a nepříjemný…budu muset zase no :nevim:
díky
111

• Nahlásit
  • Citovat
3704
3.3.16 18:24
@Anonymní píše:
Děkuji…
u gynokoložky jsem byla…stěry, cytologie v pořádku
je to otravný a nepříjemný…budu muset zase no :nevim:
díky
111

A nemůžeš to mít ze sprcháče třeba? Mě do určité doby sprcháč nevadil, najednou mě to dost po sprcháči začalo pálit, tak jsem vyhledávala intimní mýdla, která mi vyhovují, zkusila jsem různé značky a můžu jen Chilly :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
3.3.16 18:26

Tak já to měla z parfémovaného toaleťáku…pomohl gynekolog a Canesten a kupovat obyč papír :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35612
3.3.16 18:26

Antihistaminika zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu