Svědění pochvy, vsugerace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 10:02
svědění pochvy, vsugerace?

Mám týden před menstruací a neustále myslím na svědění, nevím, zda jsem si to vsugerovala, ale pociťuji svědění v intimních partií, neustále čtu články o mykozách a pak mě to svědí ještě více, zkouším aplikovat probiotika Gynimun. Vyléčí případné kvasinky? Je možné, že menstruace případné kvasinky odplaví? Netuším, zda je mám a po minulé návštěvě (asi před půl rokem) gynekologa, když jsem pociťovala svědění a řekl mi, že žádný kvasinky nemám, tam jít nechci. Já právě teď nemůžu mít žádný zánět, jedeme na dovolenou, tak možná proto na to neustále myslím a těžko říct, zda si to vsugerovávám.

Reakce:
annasmyc
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.07.19 10:06

Někdo na to trpí, v lékárně volně prodejné čípky Clotrimazol, i mast (i pro partnera), a co nejmíň cukrů ve stravě.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 16.07.19 10:13

Používej ta probiotika, případně si pořiď lyzáta na vaginální infekce, dokud se ti neobjeví reálný příznak jako je hustý výtok, typické aroma a podobně, tak poševní prostředí nenarušuj léky.

http://faveaplus.cz/…vaxinum-neo/

Stejně tak doufám že je pro tebe samozřejmé nedělat si žádné výplachy vodou, natož umývat pochvu a na omývání vulvy - tedy vnějších částí používáš jen něco dostatečně jemného a s kyselým PH, aby to nenarušovalo křehkou rovnováhu.

Plus zejméva v teplých dnech nenos polyesterové prádlo - sáhni po bavlně, bambusu či pravém hedvábí - ideálně choď na ostro, je to nejzdravěnší. A vyhýbej se těsným kalhotám. Chceš sukně a nebo hodně volné kalhoty - opět ideálně bavlna/len/hedvábí/viskoza - prostě co nejvíc prodyšné.

Váš příspěvek
Reklama