Bolí křečáky?

16.7.19 07:52

Boli krečáky?

Zdravím. Chtela bych se zeptat zda nemate nekdo zkusenost. Uz delsi me boli lytko prave nohy. Zacalo to bolet nejdriv od kolene dolu az ke kotniku z vnějsi strany pak me bralo koleno tak ze jsem nemohla vydrzet v kleku. Pak jsem si dosla na masaz a koleno je v pohode, ale zacalo bolet lytko. Zacina to vzdy pri nejake vetší namaze. Jinak chuze nebo jizda na kole je v pohode. Noha neni nijak otekla a ani cervena. Je mozne aby to bylo od krecaku? Na tehle noze ho pry mam ale neni vystouply. Jinak denne jezdim na kole a mam pomerne fyzicky naroc. praci, kde mam hodne chozeni a to i do schodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12991
16.7.19 07:55

Může být. Mě křečové žíly bolely dost. Na druhou stranu po tom, co píšeš, to klidně může být natažený/přetažený sval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5606
16.7.19 08:02

Mohou bolet, ale toto me nepripada. Zajdi na sono zil a budes vedet vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.19 08:07

@Flyingfrog duky sval nebo nejaka slacha me taky napadla. Ale uz to trva vic jak mesic ale posl.2 tydny to lytko nabira na intenzite. Obcas jsou to az takovy krece ze uz pak nevim jak nohu zkroutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.19 08:08

@jannina1 jj urcite puhdu k doktorovi. Myslela jsem ze to prejde a nechtela jsem bejt za simulqnta, ale tohle uz mi fakt vadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12991
16.7.19 08:09

@markytanka2 Křečáky, teda alespoň mě, bolely tak nějak stabilně, trochu víc, když bylo teplo nebo námaha, ale ne tak, abych nevěděla, co s nohou.
Raději bych vyrazila k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.19 08:20

@Flyingfrog jj diky pujdu. Je mi to zahada protoze to opravdu boli jen pri nejakym vetsim zatizeni -kdyz se ohnu nebo jdu do dřepu nebo do kleku. Jinak je chuze bez problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama