Svědění pochvy, zarudnutí

121
10.2.16 22:11

Svědění pochvy, zarudnutí

Ahoj,
posledních pár dní mám takové nepřijemné svědění v oblasti genitálií…mám trochu zarudlé malé st. pysky a na velkých je takový jako rudý prstenec (jakoby to ohraničuje velké st. pysky a dál to nejde). Neměla jste některá něco podobného? V sobotu jsem si koupila Canesten combi pack, tabletu jsem ten večer zavedla..no, uvnitř to pálit a svědět přestalo. Krém mažu denně 2-3× dle návodu a sice to tolik už nesvědí, ale pořád to není ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41387
10.2.16 22:32

@Adeelka27 mě vždy pomohlo krém fungicidin a čípky Clotrimazol - 2× za den čípek (nepoužívat voňavé vložky) nejlépe vata :roll: + mazat silnou vrstvu krému. Nemýt se mýdlem - jen oplachovat vodou. Mazat se musí i přítel - ve všech záhybech :oops:.
Spodní prádlo, ručníky, ložní prádlo při praní přidat ocet a nedávat aviváž. Může to způsobovat i umělotina v kalhotách - lepší je bavlna no :roll:. Držím palce - kdyby to nepomáhala, jdi raději na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4067
11.2.16 00:48

A ten sekret je nasládlý nebo trochu do kysela, vidíš tam něco. Je to souvislá plocha nebo male červené tečky bílý povlak případně jako rudé nitky pod kůží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
11.2.16 01:41

Já bych začla na gyndu… jsem měla kvasinky v těhotenství několikrát a zaváděla jsem nějáký čípky a po nich to přešlo celkem rychle… první bylo candibene myslím, ale to se pak vrátilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
11.2.16 08:11

@MartinKa36 výtok je čirý bez zápachu… a zarudlé to je plošně, ne tečky…
ještě mě napadlo, jestli to není alergie na latex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4067
11.2.16 22:29
@Adeelka27 píše:
@MartinKa36 výtok je čirý bez zápachu… a zarudlé to je plošně, ne tečky…
ještě mě napadlo, jestli to není alergie na latex…

nebo na sperma…

PS pokud ej to latex tak si kupte sprcky bez latexu z polyisophrene, nebo pokud jses bio matka tak si kupte v masně kozí střívka a dělejde si z nich bio sprcky jako ve středověku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama