Svědivý výtok v 16.tt.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 23.11.17 20:06
Svědivý výtok v 16.tt.

Zdravím, dnes jsem 15+2 a už 2 dny trpím svědivým bílým hrudkovitým výtokem. :( S výtokem přišlo i pálení. Docela mě píchá i v podbříšku a v oblastech ledvin, převážně na pravé straně. Při čůrání mě to pálí. K mému gynekologovi jdu až v pondělí. Co myslíte? Doufám že to není např. zánět močových cest nebo něco podobného :nevim: Děkuji za každou reakci.

Reakce:
Fima
Nadpozemská drbna 29295 příspěvků 16 inzerátů 23.11.17 20:09

Tipla bych to na kvasinky, příznaky jak vyšité. Kup si v lékárně něco na mykózu: Clotrimazol, Canesten… Do pondělí by ses pravděpodobně zbláznila a udrbala. V těhotenství bývají časté, mě ty potvory potrápily několikrát u všech dětí.

Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 23.11.17 20:13

@Fima Děkuji za tip, hodně jste mě uklidnila. Zítra skočím do lékárny. Snad mi to pomůže. :think:

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 23.11.17 20:33

Nejspis to bude jen nejaka posevni infekce. Ja osobne bych zasla na gyndu uz zitra, protoze do pondeli bych se zblaznila. Trpela jsem na to cely tehotenstvi.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 23.11.17 21:11

Být tebou nepodceňovala bych to! Hned zítra odnes na gyndu vzorek moči ať máš výsledky co nejdřív. Pokud by to byl zánět tak neléčený může mít velké následky..

Já jsem 12tt a mám zánět, E.coli bakterie. Antibiotika, na pití Blokurima, na spodek Gynocaps a Fungucidin. Není to sranda :?

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 23.11.17 21:18

Já jsem 33.tt a minulý týden jsem měla kvasinkovou infekci. Dřív jsem na to netrpěla, ale v těhotenství jsme prý náchylnější. Dostala jsem nějaké tabletky, které se zavádí na noc a už mi nic není. Určitě bych si ale zašla hned zítra k dr, protože se může nakazit i miminko.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >