Svědivý výtok v 16.tt.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 23.11.17 20:06
Svědivý výtok v 16.tt.

Zdravím, dnes jsem 15+2 a už 2 dny trpím svědivým bílým hrudkovitým výtokem. :( S výtokem přišlo i pálení. Docela mě píchá i v podbříšku a v oblastech ledvin, převážně na pravé straně. Při čůrání mě to pálí. K mému gynekologovi jdu až v pondělí. Co myslíte? Doufám že to není např. zánět močových cest nebo něco podobného :nevim: Děkuji za každou reakci.

Reklama

Reakce:

Fima
Nadpozemská drbna 29141 příspěvků 14 inzerátů 23.11.17 20:09

Tipla bych to na kvasinky, příznaky jak vyšité. Kup si v lékárně něco na mykózu: Clotrimazol, Canesten… Do pondělí by ses pravděpodobně zbláznila a udrbala. V těhotenství bývají časté, mě ty potvory potrápily několikrát u všech dětí.

Heellen01
Povídálka 15 příspěvků 23.11.17 20:13

@Fima Děkuji za tip, hodně jste mě uklidnila. Zítra skočím do lékárny. Snad mi to pomůže. :think:

vertunka
Závislačka 4370 příspěvků 23.11.17 20:33

Nejspis to bude jen nejaka posevni infekce. Ja osobne bych zasla na gyndu uz zitra, protoze do pondeli bych se zblaznila. Trpela jsem na to cely tehotenstvi.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 23.11.17 21:11

Být tebou nepodceňovala bych to! Hned zítra odnes na gyndu vzorek moči ať máš výsledky co nejdřív. Pokud by to byl zánět tak neléčený může mít velké následky..

Já jsem 12tt a mám zánět, E.coli bakterie. Antibiotika, na pití Blokurima, na spodek Gynocaps a Fungucidin. Není to sranda :?

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 23.11.17 21:18

Já jsem 33.tt a minulý týden jsem měla kvasinkovou infekci. Dřív jsem na to netrpěla, ale v těhotenství jsme prý náchylnější. Dostala jsem nějaké tabletky, které se zavádí na noc a už mi nic není. Určitě bych si ale zašla hned zítra k dr, protože se může nakazit i miminko.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama