Těhotná maminka Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 16:46
Těhotná maminka Praha

Ahoj holky. Asi tu možná je nějaká podobná diskuze, ale ne nějaká obecná. Hledám kamarádku, kamarádky budoucí maminky, se kterýma budu moc někdy něco podniknout a hlavně se pobavit. Žádný z mých přátel mou radost z čekání moc nesdílí, nikdo z nich děťátko nečeká ani nemá. A já jsem na nemocenské doma a už mi z toho začíná trošku šplouchat na maják a chybí mi kamarádka. Nechodím zatím ani ma žádné akce, kde bych nějakou kamarádku našla… Budu moc ráda. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ladyoli
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 22.11.17 18:15

Ahoj :mavam: Jak dlouho jsi těhotná a proč na neschopence? Naprosto tě chápu, mně by doma asi hrabalo. Mám v plánu chodit do práce, jak jen to půjde. Ideálně do těch 6 týdnů před TP :)

Cipiseklu
Kecalka 242 příspěvků 22.11.17 18:15

Ahoj jsem ve 20tt a jsem z Prahy 9 a je mi 25 let :) odkud jsi ty a v kolikatem týdnu jsi? ;)

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 18:36

@ladyoli
Jsem v 15tt :oops: A neschopenka byla, protože jsem dělala servírku a je to těhotenství po potratu tak jsem se bála. Navíc 16 hodin na nohách téměř bez pauzy na jídlo, ten smrad a navíc majitel prodal krátce po otěhotnění restauraci a mě tam už nechtěli. :nevim:

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 18:38

@Cipiseklu
Ahoj :mavam: Jsem 15tt a Praha 6 Břevnov. Mě někam dojet pak případně vůbec nevadí, hlavně, že se dostanu z tý místnosti, kde si se mnou povídá jen kocour :lol:

ladyoli
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 22.11.17 18:51

@mikashopova Ježíš, já jsem tě vůbec nechtěla soudit, proč si doma. Jsem ráda, že nemáš rizikové kvůli nějakým problémům :)

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 19:12

@ladyoli
Ale já to tak ani nemyslela :lol: a co děláš za zaměstnání ty? A těhotenství jak staré? :P

ladyoli
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 22.11.17 19:25

@mikashopova Klientské změny týkající se interiérových dveří v developerských projektech. Je to práce u stolu, takže nic, co by se nedalo až do poslední chvíle, když tedy budeme já i prcek v pořádku. Jinak 23.týden, Praha 15 Horní Měcholupy :)

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 19:37

@ladyoli
Tybrďo, tak tohle slyším poprvé v životě, takovouhle práci :lol: v dobrém. Tak to už asi víte co čekáte? Určitě budete v pořádku! :srdce: A kde budete rodit?

ladyoli
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 22.11.17 20:07

@mikashopova Jojo, kluk jako buk 100% ;) Budu rodit v Roudnici, odkud pocházím. Nechtěla jsem do žádný pražský továrny na děti… nic proti :lol: Kde ty?

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 20:23

@ladyoli
Tybrďo gratuluju k chlapákovi! To chápu. Mamka mi doporučovala Hořovice, ale bohužel, řidičák budu mít jen já a přítel ho nemá ani v plánu. A já bych chtěla být co nejdýl to půjde doma, v klidu, připravit se. Tak jsem vybrala Apolináře, poslední dobou je na něj chvála, co jsem tam byla v květnu s tím potratem, tak byli moc hodní a líbí se mi, že tam mají dobré vybavení a tak. Být po mém, tak bych rodila nejlíp doma, jen s asistentkou v klidu. Bohužel, to tu zatím v tomhle systému nechci riskovat.. A do Hořovic bych to pak taky nemusela stihnout :mrgreen:

ladyoli
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 22.11.17 20:44

@mikashopova Na Hořovice už jsem slyšela taky mockrát chválu :palec: U Apolináře jsem byla na screeningu a vůbec se mi to tam nelíbilo, ale jako myslím v tom smyslu, že to prostředí tam na mě nepůsobilo dobře. Zas tam mají ale spoustu možností, které v malých porodnicích nemají. Ale teda jako život bez řidičáku si osobně neumím vůbec představit 8o

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 20:48

@ladyoli
Tak pak dám třeba echo, jak se mi tam líbilo nahoře v patře s drobkem. Na screeningu jsem byla v Podolí a teda tam jsem rodit chtěla a teda rozmyslela jsem si to rychle. :think: A jo, bez řidičáku bych to já osobně ještě sama dala, ale s dítětem? Ani náhodou. A přítelovi to nic neříká. Tvrdí, že by ho to asi ani nebavilo, že se mu líbí jen když ho někdo vozí :lol: :lol: Třeba ho časem dokopu, ono až se bude v MHD jednou tahat s děckama, když nebudu moct já, tak třeba ho to přesvědčí :nevim:

ladyoli
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 22.11.17 21:13

@mikashopova Kolik vám s přítelem je, jestli se můžu ptát? Neznám nikoho ve svém věku, kdo by nechtěl řídit ;)

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 21:15

@ladyoli
Přítelovi je 25 a mě je 21 :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama