Reklama

Genetika Plzeň 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nicky88
Závislačka 3687 příspěvků 5 inzerátů 22.11.17 09:15
Genetika Plzeň 2017

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, mátě tady některá zkušenosti s Genetikou v Plzni v poslední době (třeba rok zpět)??? Byla jsem tam několikrát v prvním těhotenství, ale to už je více než 6 let 8o :lol: :lol:

Chtěla bych vědět jak dlouho jste čekaly na výsledky z prvotrimestrál­ního screeningu??? Já jdu 1.12. to budu 13+0 a budou dělat jak krev, tak UZ (u prvního jsem byla nejdřív na krvi a pak na UZ)…

A pak bych chtěla vědět jak je to s pohlavím, jak se trefili.. :oops: u prvního jsme chtěli překvápko :srdce: a máme chlapáka :srdce: teď bysme chtěli holčičku :oops: ale ne nutně, hlavně aby bylo mimčo zdravé :srdce: :srdce:

Díky moc a moc za zkušenosti :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 22.11.17 09:21

Byla jsem tam mesic zpatky. Vysledky jsou jeste ten den a s pohlavim se trefili na 100%.

dr.Haus81
Povídálka 30 příspěvků 22.11.17 09:34

Byli jsme tam 2 krat a příští tyden tam jdeme zas :) Poprve pohlavi nebylo poradne vydet, ale rikal ze to vypada na holčičku a pri druhem to potvrdil. Vysledky 2 den.Maji to tam pekny a ochotny lékaři. Doporucuju :palec: :mavam:

nicky88
Závislačka 3687 příspěvků 5 inzerátů 22.11.17 09:48

@vertunka Děkuju :kytka: To by bylo super, kdyby to bylo ten den :srdce: Jsem tenkrát čekala asi týden :) Koukám druhá holčička, gratuluji a přeji hlavně zdravíčko :srdce:

nicky88
Závislačka 3687 příspěvků 5 inzerátů 22.11.17 09:56

@dr.Haus81 Je a kdy jdete, co že jdete po třetí?? :) Já jdu v pátek, tak snad budou výsledky ten den, mám tam být v 9 ráno, jinak budeme čekat do pondělí :mrgreen: Tak uvidíme jestli se mimouš ukáže, budu 13+0, tak snad to půjde vidět :D Kdybych si mohla vybrat pohlaví, tak holčičku, ale jinak je to jedno, hlavně se modlím, ať je to zdravé :srdce:

dr.Haus81
Povídálka 30 příspěvků 22.11.17 12:21

Uz jdeme na 3 screening-poslední a uz snad malou uvidime :andel: nas :srdce: Tak drzim palecky at je to holčička a všechno je v pořádku :mavam:

Jocelyn77
Kecalka 136 příspěvků 23.11.17 09:31

Já tam byla na konci října, napřed utz, odhadli pohlaví tak na 60% kluk, ale nechtel mi to potvrdit, protoze prcek moc nespolupracoval :D 27.12. jdu na druhý screening, tak snad se to tam potvrdí, protože kluka si moc přejeme. Utz trval asi 15 minut, doktor popisoval přesně co vidí i že to tak má být, pak mi vzali krev. Řekli mi, že pokud se neozvou ten den do 16 hodin, tak je vše v pořádku. Rovnou mě objednali právě i na ten druhý screening :) výsledky mi potom přetlumočila moje doktorka o 2 týdny později, ale slyšela jsem, že někomu chodí i poštou

nicky88
Závislačka 3687 příspěvků 5 inzerátů 25.11.17 11:33

@dr.Haus81 diky a taky drzim palce at se mala poradne ukáže :) a preju hlavne zdravíčko a pohodový porod :srdce:

nicky88
Závislačka 3687 příspěvků 5 inzerátů 25.11.17 11:36

@Jocelyn77 diky za odpověď :) snad to bude taky jeste ten den :mrgreen: tak drzim palce at je to zdravý vysněný klučík, pohodové těhu a porod :srdce:

nicky88
Závislačka 3687 příspěvků 5 inzerátů 25.11.17 11:38

Jo a holky vnitřní nebo vnější ultrazvuk? :lol:

Jocelyn77
Kecalka 136 příspěvků 26.11.17 14:56

Vnější :D

dr.Haus81
Povídálka 30 příspěvků 26.11.17 22:15
nicky88

Ten 2 vnější :) Diky za zdravíčko, do porodu ještě chvili zbývá :D

dr.Haus81
Povídálka 30 příspěvků 28.11.17 21:25

@nicky88 Ahoj.Tak jsem dnes byla na tom 3 screeningu a sla po ultrazvuku tak zklamana :,( Vsechno jinak, nebude to holčička na kterou jsme se oba těšily, ale kluk a pekne velky 8o rikal doktor.Ted upozornění pro vsechny nas. maminky pokud půjdete na 1 i 2 screeningu k doktorovi Cibulkovi (jako Ja) tak mu radsi pohlavi neverte nebo si to nechte potvrdit i jinym doktorem.Ten doktor se smal a rikal ze doktorovi Cibulkovi bude muset ukazat jak vypada pindik :)

dr.Haus81
Povídálka 30 příspěvků 28.11.17 21:34
@nicky88
Uz jsem se s tim smirila, ale ta chvile po ultrazvuku byla tezka.Sory ze to pisu. Radsi k nemu nechod, ale to je jen doporučení aby jsi nebyla zklamana jako Ja :,(

Jocelyn77
Kecalka 136 příspěvků 29.11.17 06:24

@dr.Haus81 tak to me mrzi :( ja u nej byla na tom prvnim, tak snad na me nevyjde i na ten druhej. Kdyztak se tam domluvim jeste s nekym na potvrzeni. To by me kleplo kdyby mi tvrdili kluka a pred porodem z toho byla holka. Verim ze v porodnici nam to bude nakonec jedno, ale to zklamani chapu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >